Tuning nie z tej ziemi

Volkswagen z futerkiem, jeżdżący but czy PT Cruiser w wersji "ósmy pasażer Nostromo" - to tylko niektóre z dziwacznych przeróbek samochodów, na jakie można natknąć się w sieci

Top 10 | Koszmarne tuningi

W maju odbędzie się kilka dużych europejskich imprez tuningowych. Z tych najważniejszych wymienić można chociażby Tuning World Bodensee oraz Wörthersee Tour, gromadzący miłośników wszystkiego spod szyldu VAG. Podczas przeczesywania internetu w poszukiwaniu konkretnych dat, natknęliśmy się na zdjęcia naprawdę oryginalnie zmodyfikowanych maszyn i postanowiliśmy się tymi obrazkami z Wami podzielić.

Zdajemy sobie sprawę, że istnieje przynajmniej kilka podstawowych nurtów tuningu. Jednak coś nam podpowiada, że maszyny widoczne na tych zdjęciach wykraczają poza szeroko - a nawet bardzo szeroko - przyjęte ramy. W niektórych przypadkach mamy wątpliwości czy twórcy chodziło o upiększenie pojazdu, czy jego zbrukanie. Jeden cel z pewnością został osiągnięty. Koło takich maszyn trudno przejść obojętnie.

Wybaczcie, jeśli są wśród nich suchary. Dla nas to pierwszyzna i wciąż nie możemy wyjść z podziwu. A w niektórych przypadkach, dojść do siebie. Zapraszamy do małej galerii tuningowych (i nie tylko) osobliwości.

Więcej o: