Laguna III w trzeciej fazie

Światła LED do jazdy dziennej, poprawiony system rozrywki i nowa skrzynia biegów - oto Laguna III po kolejnych zmianach
Laguna w trzeciej fazie Wygląd praktycznie niezmieniony, nowa skrzynia biegów. Światła LED do jazdy dziennej, poprawiony system rozrywki i nowa skrzynia biegów - oto Laguna III po kolejnych zmianach. Światła LED do jazdy dziennej, poprawiony system rozrywki i nowa skrzynia biegów - oto Laguna III po kolejnych zmianach. Laguna III nie jest młoda. Na rynku zadebiutowała w 2007 roku i ma już za sobą jeden poważny zabieg odmładzający w 2010 roku. Teraz, po kolejnych trzech latach produkcji, Renault zdecydowało się na drugą już serię zmian. Te są ledwo dostrzegalne. W wyglądzie liftbacka i kombi dodano jedynie światła LED do jazdy dziennej, które wkomponowano w przedni zderzak. Wewnątrz dodano siedmiocalowy dotykowy ekran poprawionego systemy R-Link. Najważniejsza zmiana kryje się pod maską. To nowa sześciobiegowa skrzynia dwusprzęgłowa EDC, która będzie łączona z silnikiem Diesla 1.5 dCi, lub najmocniejszą wersją 2.0 dCi (175 KM). Renault Lagunę III Phase 3 będzie można zamawiać pod koniec kwietnia, lub z początkiem maja. Pierwsze dostawy planowane są w połowie czerwca.
Kamienie milowe RenaultKamienie milowe Renault

Laguna III nie jest młoda, zdążyliśmy już ją opisać w dziale aut używanych (link poniżej). Na rynku zadebiutowała w 2007 roku i ma już za sobą jeden poważny zabieg odmładzający (Phase 2: 2010). Teraz, po kolejnych trzech latach produkcji Renault zdecydowało się na drugą już serię zmian.

Te nie są duże. Ba, są ledwo dostrzegalne. W wyglądzie liftbacka i kombi dodano jedynie światła LED do jazdy dziennej, które wkomponowano w przedni zderzak. Wewnątrz dodano siedmiocalowy dotykowy ekran poprawionego systemy R-Link. Najważniejsza zmiana kryje się pod maską. To nowa sześciobiegowa skrzynia dwusprzęgłowa EDC, która będzie łączona z silnikiem Diesla 1.5 dCi, lub najmocniejszą wersją 2.0 dCi (175 KM).

>>> Ile kosztuje nowa Laguna? Sprawdź ceny wszystkich wersji silnikowych <<<

Renault Lagunę III Phase 3 będzie można zamawiać pod koniec kwietnia, lub z początkiem maja. Pierwsze dostawy planowane są w połowie czerwca.

Więcej o: