BMW X4 - pierwsze zdjęcia

To na razie wersja przedprodukcyjna, ale auto, które trafi do salonów, będzie do niego bardzo zbliżone. BMW X4 to mniejszy brat modelu X6. W salonach pojawi się w przyszłym roku. Oto jego pierwsze zdjęcia
BMW X4 - pierwsze zdjęcia To na razie wersja przedprodukcyjna, ale auto, które trafi do salonów, będzie do niego bardzo zbliżone BMW pokazało pierwsze zdjęcia modelu X4. . Projektanci auta twierdzą, że inspiracją podczas jego "rysowania" był model X6, nowa seria 3 i nadchodząca "czwórka" BMW podzieliło swoje SYV-y na dwie kategorie - SAV (Sports Activity Vehicles), do której należą X1, X3, X5 oraz SAC (Sports Activity Coupe), której przedstawicielem na razie jest jedynie X6, ale już niebawem dołączy do niego X4. I skoro X6 jest "sportowym" odpowiednikiem X5, a X4 "sportowym" X3, można się spodziewać, że w przyszłości do gamy modelowej bawarskiej marki dołączy też model X2. Wróćmy jednak do X4. Projektanci nowego modelu BMW twierdzą, że inspiracją podczas "rysowania" auta były X6, nowa seria 3 oraz nadchodząca "czwórka". Nam X4 jawi się jako BMW 3 GT o zwiększonym prześwicie. Nowe BMW powstało na tej samej platformie, którą wykorzystuje X3. I choć Bawarczycy nie pokazali jeszcze wnętrza nowego SUV-a i nie zdradzili, jakie silniki posłużą do jego napędu, to wręcz pewnym jest, że pod tymi względami oba modele będą tożsame. Oficjalna premiera koncepcyjnego X4 odbędzie się pod koniec kwietnia w Chinach. Auto trafi do salonów w przyszłym roku.

Ile trzeba dziś zapłacić za nowe BMW?

BMW podzieliło swoje SYV-y na dwie kategorie - SAV (Sports Activity Vehicles), do której należą X1, X3, X5 oraz SAC (Sports Activity Coupe), której przedstawicielem na razie jest jedynie X6, ale już niebawem dołączy do niego X4. I skoro X6 jest "sportowym" odpowiednikiem X5, a X4 "sportowym" X3, można się spodziewać, że w przyszłości do gamy modelowej bawarskiej marki dołączy też model X2.

Wróćmy jednak do X4. Projektanci nowego modelu BMW twierdzą, że inspiracją podczas "rysowania" auta były X6, nowa seria 3 oraz nadchodzącą "czwórką". Nam X4 jawi się jako BMW 3 GT o zwiększonym prześwicie.

Nowe BMW powstało na tej samej platformie, którą wykorzystuje X3. I choć Bawarczycy nie pokazali jeszcze wnętrza nowego SUV-a i nie zdradzili, jakie silniki posłużą do jego napędu, to wręcz pewnym jest, że pod tymi względami oba modele będą tożsame.

Oficjalna premiera koncepcyjnego X4 odbędzie się pod koniec kwietnia w Chinach. Auto trafi do salonów w przyszłym roku.

Więcej o:
Komentarze (31)
BMW X4 - pierwsze zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Filister

  Oceniono 25 razy 17

  X6 to wielki SUV dla 2 osób, z tyłu miejsca mało, na dzieci wystarczy. Tym, którym jeździłem palił ponad 13 litrów w dizlu na podwójnym turbo, dynamika całkiem, ok ale nie powalał. To ten X4 jak jest mniejszy, to nie wyobrażam sobie w nim komfortowej podróży, wielkomiejski SUV.

 • Gość: gzesiolek

  Oceniono 18 razy 12

  Dla mnie osobiście takie liftbacki na szczudłach to porażka stylistyczna... X6 jak widziałeś z przodu wyglądał super... taka bojowa masa... ale jak przejezdzal juz obok to nagle widziales ze mu tyl z innego auta dospawali...
  Wiem, ze sa gusta i gusciki... ale no nie przelknalbym tego jako swojego auta... wolalbym juz X5 (czy X3 w stosunku do X4) niz ta bryle...

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 18 razy 12

  Muszę powiedzieć, że bardzo nie podoba mi się odejście od czterech ringów w światłach.

 • Gość: xyz

  Oceniono 8 razy 6

  Z tyłu coś nie tak - brak spójności, wygląda jakby normalnego sedana posadzono/połaczono na jakiejś obcej podstawie

 • tege

  Oceniono 10 razy 6

  Samochód ładny ale strach się bać ile będzie przestrzeni w środku. Przecież nawet w X6 jest po prostu ciasno...

 • Gość: qpa

  Oceniono 8 razy 4

  Tego projektanta od ściętych dup i płaskich dachów ala terenowe porsze powinni jak najszybciej wypieprzyć z roboty. Co za koszmar. Szkoda na to stali i zasobów.

 • Gość: bob

  Oceniono 6 razy 4

  zastanawiam się, czy 3gt w ogóle będzie miało zwiększony prześwit?

 • poniedzielny

  Oceniono 9 razy 1

  Moim zdaniem jest to baaardzo udany projekt! Od 3gt ma znacznie zgrabniejszą boczną linię, zwłaszcza dolną krawędź okien i profil dachu w tylnej części, z kolei od x3 ma nieporównywalnie ładniejszy i szlachetniejszy przód. Zawsze byłem wierny sedanom serii 3, ale ten model chyba przeciągnie mnie do SUVów...

 • Gość: super8

  0

  troche dziwaczne to autko, ale i tak ladniejsze niz Q3 - to jest straszne :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX