Hamann Mi5sion - agresywne M5

Specjaliści z Hamann Motorsport zaprezentowali zmodyfikowany model BMW M5. Auto otrzymało nazwę "Mi5sion" i zostało zbudowane na specjalnie zamówienie arabskiego szejka
Hamann Mi5sion Agresywne M5 Specjaliści z Hamann Motorsport zaprezentowali zmodyfikowany model BMW M5. Auto otrzymało nazwę Mi5sion i zostało zbudowane na specjalnie zamówienie arabskiego szejka. Koniec z wizerunkiem wilka w owczej skórze. Od teraz M5 straszy (w przenośni i dosłownie) swoim wyglądem. Po kuracji tuningowej firmy Hamann, beemka wyraźnie odróżnia się swoim wyglądem od wersji seryjnej. Ostry kant maski silnika, nowy wlot powietrza, masywny zderzak, nieco tandetnie wyglądające światła diodowe do jazdy dziennej i wielki wlot powietrza na masce - tak prezentuje się Mi5sion z przodu. Z tyłu równie imponujących wymiarów zderzak, aż dwa spoilery (na dachu i klapie bagażnika) oraz nowy kształt rury wydechowej. Są również nakładki poszerzające tylne nadkola i boczne wloty powietrza. Całość uzupełniają 21-calowe obręcze kół i zawieszenie obniżone o 35 mm. Skwitować można to krótkim stwierdzeniem - "jest grubo". Model "Mi5sion" ma być krótką, limitowaną serią. Powstaną tylko trzy egzemplarze. Czerwony zrobiono na życzenie arabskiego szejka. Prezentuje się nieco bardziej agresywnie od pozostałych dwóch. Pod maską podwójnie doładowany V8 o mocy 560 KM.

Za co kochamy niemiecką motoryzację?
- BMW

Koniec z wizerunkiem wilka w owczej skórze. Od teraz M5 straszy (w przenośni i dosłownie) swoim wyglądem. Po kuracji tuningowej firmy Hamann, beemka wyraźnie odróżnia się swoim wyglądem od wersji seryjnej. Ostry kant maski silnika, nowy wlot powietrza, masywny zderzak, nieco tandetnie wyglądające światła diodowe do jazdy dziennej i wielki wlot powietrza na masce - tak prezentuje się Mi5sion z przodu. Z tyłu równie imponujących wymiarów zderzak, aż dwa spoilery (na dachu i klapie bagażnika) oraz nowy kształt rury wydechowej. Są również nakładki poszerzające tylne nadkola i boczne wloty powietrza. Całość uzupełniają 21-calowe obręcze kół i zawieszenie obniżone o 35 mm. Skwitować można to krótkim stwierdzeniem - "jest grubo".

Model "Mi5sion" ma być krótką, limitowaną serią. Powstaną tylko trzy egzemplarze. Czerwony zrobiono na życzenie arabskiego szejka. Prezentuje się nieco bardziej agresywnie od pozostałych dwóch. Porównajcie ze zdjęciami białego egzemplarza. Pod maską podwójnie doładowany V8 o mocy 560 KM.

Więcej o:
Komentarze (29)
Hamann Mi5sion - agresywne M5
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Feanorek

  Oceniono 49 razy 41

  mam nadzieję, że wygląd tego auta to dowcip primaaprilisowy.

 • Gość: pedroz

  Oceniono 41 razy 29

  Wygląda jak Octavia po wiejskim tuningu.

 • Gość: Piotr Stolec

  Oceniono 24 razy 20

  toz to skoda rapid !

 • Gość: O kurwa

  Oceniono 17 razy 9

  Tragedia. Wiejski tuning z Polski rozwija sie w szybkim tempie i ogarnal juz nawet terytoria dawnych Prusow. Za darmo bym do niego nie wsiadl. Arab jezdzi nim na dyskoteki do remizy wiejskiej:)prawdopodobabli.
  Tuning to wiocha:)

 • Gość: vc.0

  Oceniono 20 razy 6

  jak mowi stare przyslowie... z gowna bata nie ukrecisz

 • Gość: joka

  Oceniono 8 razy 6

  Dlaczego smutny widok? Taki szejk powinien wozić się furmanką. Coś takiego to dla niego i tak o dwa nieba za dużo..

 • Gość: klasyk

  Oceniono 7 razy 5

  Wiesiek&Zenek Garage presents:

  The most spectacular car in universum

 • Gość: Szczery

  Oceniono 7 razy 3

  Wygląda jakby ktoś pomieszał części skody z alfettą...

 • Gość: el_kooba

  Oceniono 12 razy 2

  Przecież czerwony wygląda z przodu jak skoda rapid...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX