Nissan Micra po zmianach

Tajlandia to pierwszy rynek, na którym debiutuje Micra (March) po zmianach. Co nowego Nissan zaproponował w swoim miejskim modelu?
Nissan Micra - test | Pierwsza jazdaNissan Micra - test | Pierwsza jazda

Micra jest już niespełna trzy lata na rynku, więc najwyższa pora na nowy wygląd. Nissan najbardziej zmienił przednią cześć, dotąd dość mdłą. Zmieniono więc przednie lampy, a w przednim zderzaku pojawiły się większe i bardziej wyraziste wloty powietrza. Mniej radykalnie jest z tyłu, gdzie główną nowością są nowe lampy wyposażone w światła typu LED.

We wnętrzu przeobrażeniu uległa deska rozdzielcza w środkowej części. Okrągłe dotąd kratki nawiewu przypominające oczy żaby zastąpiono prostokątnymi. Pozostawiono za to mały okrągły wyświetlacz z otaczającym go panelem sterowania klimatyzacją - także okrągłym. Panel klimatyzacji otrzyma podświetlenie w innym kolorze, a zegary nową czcionkę.

Nic na razie nie wiadomo na temat ewentualnych zmian technicznych. Powiedzmy sobie szczerze, skrzynia bezstopniowa wymaga lepszego zestrojenia, gdyż obecnie głównie wyje. Liczymy też na nieco lepszą jakość wykonania, zwłaszcza we wnętrzu. Przypomnijmy, że na europejski rynek Micry przyjeżdżają z fabryki w Indiach.

Więcej o:
Komentarze (11)
Nissan Micra po zmianach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fragi102

  Oceniono 9 razy 7

  lewandowski debilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie skrzynia słychać podczas jazdy tylko silnik przy ostrym dodaniu gazu
  a kiepskiej jakości to ty masz swoje POmyje wypisane hehe

 • Gość: lewusowski

  Oceniono 4 razy 4

  20 lat Micra jest oferowana ze skrzynią automatyczną bezstopniową a Lewandowski nawet nie siedział w niej

 • Gość: Vuya

  Oceniono 20 razy 4

  Fajowe autko. Silnik 3 cylindry ale spokojnie daje radę. Na starcie ze świateł reszta szanownych współużytowników drogi zostaje daleko z tyłu. Mała masa robi swoje. Poza tym pali tyle co nic.

  Nie wiedziałem że robią je w Indiach. Mam auto z pełnym wyposażeniem; nie narzekam na jakość.

 • Gość: laryy

  Oceniono 1 raz 1

  Świetny samochód, wygląda dobrze, nie wiem co szczekacze chcą od designu, wygląda 100 razy lepiej niż jakieś smutne i beznadziejne fjaciki, których nikt nie kupuje. Nawet Juke sprzedaje się lepiej, niż sporo "rodzinnych kompaktów".

 • Gość: jEDROL

  Oceniono 16 razy 0

  bieda...

 • Gość: gostek_gostek

  Oceniono 15 razy -3

  może taka jest strategia? może ta brzydota jest zaplanowana? Po jednej stronie juke, po środku gdzieś tam note a tu, dla działkowiczów micra? Poprzedni model pomimo, że ewidentnie kobiecy, nietypowy to jeszcze wyglądał znośnie a nawet mógł się podobać. Obecny jest naprawdę słaby. Przy nim skoda fabia to szczyt fantazji. Ciekawe jaka jakość środka... Ostatnio Nissan był w środku bardziej jak tragiczny.

 • jpm9

  Oceniono 4 razy -4

  Restyling powoduje, ze auto wygląda trochę lepiej, ale sukcesu sprzedażowego nadal nie będzie.

 • Gość: Podpisz się

  Oceniono 12 razy -4

  NISSAN=BRZYDAL. Jak długo jeszcze???

 • pluuto

  Oceniono 8 razy -4

  To niemożliwe... jest jeszcze bardziej nijaka niż poprzednia, przynajmniej nie jest tak szpetna jak inne japończyki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX