Milion Cherokee w 4 lata?

Jeep jest tak dumny ze stylistyki nowego Cherokee, ze zamierza znacząco zwiększyć moce produkcyjne fabryki. W cztery lata ma powstać nawet milion sztuk tego auta

Nowy Jeep Cherokee jeszcze nie został oficjalnie pokazany. Znamy tylko cztery oficjalne zdjęcia, wszystkie zrobione od przodu. Co na nich widać? No właśnie, twarz nowej generacji jest delikatnie mówiąc kontrowersyjna. Tradycyjni klienci Jeepa są zniesmaczeni, ale czy marce przybędzie nowych?

Jeep ma bardzo ambitne plany odnośnie nowego Cherokee. Firma chce, by produkować 250 tys. sztuk w ciągu roku. Jeśli tendencja miałaby się utrzymać oznacza to milion sztuk po czterech latach produkcji.

Jest tylko jeden problem. Dotąd sprzedaż 250 tys. Cherokee zajmowała Jeepowi ok. trzy lata. Czy nowa generacja odniesie tak duży sukces przekonamy się w najbliższych miesiącach. Pewne jest za to, że kanadyjska fabryka Wranglera pracuje pełna parą. Jej możliwości to maksymalnie 220 tys. sztuk rocznie i już od ponad roku klienci zamawiający Wranglera muszą wykazać się cierpliwością.


>>> Jeep Cherokee - ogłoszenia <<<

Więcej o:
Komentarze (19)
Milion Cherokee w 4 lata?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Karmi

  Oceniono 9 razy 7

  jak po 200 000 km nie będzie się sypał to sprzedadzą i 6 milionów. ludzie już mają dość wydmuszek samochodów, które rozpadają się po kilku latach używania. A wygląd, hmmm, jak się siedzi za kierownikiem to nie widać czy auto jest ładne czy brzydkie, ma być wygodne i niezawodne.

 • Gość: wiki

  Oceniono 8 razy 6

  jak by był tani to bym kupił mi oczywiśćie ten dziwny przód nie przeszkadza

 • Gość: crewe

  Oceniono 6 razy 4

  Czgos tutaj nie rozumiem, czy na tym forum są same nastolatki?? Jak by powiedzieli że to jest prototyp to by się zachwycali że wkońcu coś nowego, powiew świeżości do zabitej nudnoscia szarej rzeczywistości naszych ulic. No ala to niestety tylko prototyp i jest zbyt nowatorski żeby wszedł do produkcji. Pokazują całkiem nowy model który może nie jest idealny ale napewno odważny i NOWY a nie jak świetne modele MAREK zza zachodniej granicy którzy od 20 lat wprowadzają raczej faceliftingi a nie nowe modele (mowa oczywiście o designe nie o technice czy mechanice). Mam nadzieję że sprzedadzą ich sporo, i rozświetlą nasze miasta jak całkiem niedawno niby to brzydki nissan juke.

 • Gość: Ala

  Oceniono 11 razy 3

  Ja mysle ze jest ladny.Rzecz gustu.Szmatami to mozecie sobie zakrywac paszcze swoich zon

 • Gość: fred

  Oceniono 8 razy 2

  czyzby fiat zrobil kolejna multiple :)

 • Gość: Ryniu

  Oceniono 1 raz 1

  To ja chętnie kupię aktualny model jeśli zejdą z tych 240 tys. na 140.
  Auto super nie jakaś wydmuszka typu RAF, CVR ,TIGUAN CZY też im podobne ale cena przesadzona.

 • Gość: Gość Darek

  Oceniono 3 razy 1

  Powstać to se może i miliard sztuk ale czy ktoś to kupi to już inna kwestia.

 • Gość: smrodek71

  Oceniono 3 razy -1

  wygląda jak mucha z tymi lampami....

  pewnie sprzedadzą 4 miliony ale tylko w chinach...tam nie ma znaczenia jak wygląda samochód byle był duży.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX