Salon Genewa 2013 | Volkswagen Golf kombi

Od światowej premiery nowego Golfa kombi dzielą nas dosłownie godziny. Jeśli nie możecie się doczekać, mamy dla Was pierwsze oficjalne zdjęcia praktycznego kompaktu

Volkswagen Golf R - nowe informacje

Zaskoczenie? Raczej nie. Nawet tylne światłą wyglądają jak żywcem przeniesione z hatchbacka. Ot, dobrze już znany kompakt z Wolfsburga, ale z nieco większym zadkiem. Niestety, publikacji zdjęć nie towarzyszyła żadna informacja prasowa. Nie wiemy zatem, jaką pojemność ma bagażnik nowego kombi Volkswagena.

Możemy za to - z dużą dozą pewności - założyć, że pod maskę trafią takie same silniki, jak w przypadku hatchbacka, a podstawowa odmiana auta otrzyma belkę skrętną, zamiast niezależnego tylnego zawieszenia. Bardziej wymagający klienci natomiast, będą mogli zamówić praktyczny kompakt z napędem na obie osie.

>> Używanego Golfa kombi można kupić naprawdę tanio <<

Na szczegóły nie trzeba będzie długo czekać. Auto zadebiutuje podczas startującego jutro (poniedziałek, 4 marca) salonu samochodowego w Genewie. Oprócz wersji kombi, goście targów będą mogli również oglądać Golfa GTD, Golfa GTI oraz elektrycznego Golfa EV.

Więcej o:
Komentarze (86)
Salon Genewa 2013 | Volkswagen Golf kombi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • potulnyqumotr

  Oceniono 62 razy 44

  Patrzcie Polacy, czym będziecie jeździć za 14 lat.

  Bo przecież Niemcy kupią go niezależnie jak będzie wyglądał, jeździł, ile będzie kosztował i czy się będzie psuł.

 • Gość: asd(R)

  Oceniono 39 razy 9

  Nigdy nie sądziłem, że to powiem ale Golf nigdy nie był ładny szczególnie w odmianie kombi ale ten jest świetny.

 • Gość: Zet

  Oceniono 13 razy 9

  Taki mocno kontrolowany ten "wyciek" ...

 • wiaderko

  Oceniono 7 razy 5

  Pierwsze zdania artykułu powinny brzmieć następująco "Od światowej premiery nowego Golfa kombi dzielą nas dosłownie godziny. Jeśli nie możecie się doczekać, .... to popatrzcie na obecną generacje ;)" Golf to golf i chyba nikt sie rewolucji niespodziewał, ani też z wypiekami na twarzy nie czekał na jego premierę.

 • Gość: ryszard

  Oceniono 15 razy 5

  No cóż. Ma jeździć, a nie wyglądać.

  Dla ludzi o temperamencie proporcjonalnym do tego jakie emocje ten samochód budzi.
  Na działkę będzie ok....

 • Gość: t

  Oceniono 3 razy 3

  wygląda jak mniejszy passat, jeśli wszystkie vw tak samo będą wyglądać to gratuluję, zresztą środek mają już taki sam jak skoda,aaa i jeszcze jedno felgi takie same jak VI z 2008 roku- nowość aż kwiczy

 • Gość: Tommi

  Oceniono 4 razy 2

  Dośc piepszonych vw - ów . mam warsztat sam. i twierdzę że auta spod marki VW to największe dziadostwo, przynajmniej od 2000 r. zastosowanie plastików , nielogiczne montaże części..japońska prostota montażu i logiczne umiejscowienie poszczególnych mechanizmów..długo by jeszcze... dośc.

 • Gość: wielki dupczanga

  Oceniono 4 razy 2

  nie ma co sie napinac , za rok kupie za psi pieniadz od zlodzieji ze Zgorzelca i obadam .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX