Nowe BMW X5 w Genewie?

Oznaczone symbolem F15 nowe X5 to bardzo tajemnicza nowość bawarskiej marki. Choć Salon Samochodowy w Genewie zostanie otwarty już w przyszłym tygodniu, do tej pory nie wiadomo, czy zobaczymy na nim kolejną generację niemieckiego SUV-a

Na jakie modele BMW dostaniesz teraz rabat? Sprawdź aktualne promocje

Produkcja obecnego BMW X5 (E70) zakończy się w lipcu br. Miesiąc później rozpocznie się montaż nowej generacji modelu. Salony dilerskie znacznie wcześniej otrzymują broszury reklamowe nadchodzących modeli. Nie inaczej stało się tym razem, a jeden z folderów trafił do sieci.

Co prawda nie wiadomo, czy nowe X5 zostanie zaprezentowane w Genewie czy w Nowym Jorku, ale - o ile broszura jest autentyczna - wiadomo, że będzie ono dostępne z trzema pakietami specjalnymi - X-Line, Luxury Line i M-Line, czyli z tzw. M-Pakietem. Dwa pierwsze mają zmieniać jedynie wygląd zewnętrzny auta. M-Line to również modyfikacje wnętrza.

Prezentacja nowego X5 w Genewie byłaby gigantyczną niespodzianką. Model nie znalazł się w żadnej informacji prasowej dotyczącej genewskich nowości BMW.

Złączone zdjęcia już wcześniej obiegły cały świat za sprawą firmy, która produkuje modele samochodów w różnych skalach. Po otrzymaniu zdjęć nowego X5, fotografie znalazły się na stronie facebookowej malezyjskiego producenta.

Więcej o:
Komentarze (4)
Nowe BMW X5 w Genewie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wiki

  Oceniono 3 razy 3

  auto ładne i tyle ,ja lubie duże saochody

 • Gość: Jan Drwal

  Oceniono 1 raz 1

  Komentarze nt. Audi po fl:
  - o kur fa znowu to samo! jakie gowno!
  Komentarze nt. BMW po fl:
  - WOOOW swietne! Cudo!

  Kompleks regionow niemieckich, wtf?

 • Gość: sense of taste

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo ładne ! BMW z roku na rok coraz ładniejsze i coraz szybsze.
  Audi-świnie coraz brzydsze i coraz więcej dymu idzie z rury podczas daremnej próby dogonienia konkurencji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX