Aston Martin w wersji kombi

Bertone postanowił pokazać światu jak wyglądałby Aston Martin w wersji Shooting Brake. Na żywo prototyp będzie można zobaczyć na salonie samochodowym w Genewie
Aston Martin w wersji kombi Doskonały rywal dla Porsche Pamanery Sport Turismo Aston Martin Shooting Brake. Rozciągnięty dach kończy się spoilerem i pionową szybą. Przedni wlot powietrza został powiększony, w zderzaku są dodatkowe wloty Bertone postanowił pokazać światu jak wyglądałby Aston Martin w wersji Shooting Brake. Na razie powstał tylko jeden egzemplarz. Prototyp będzie można zobaczyć z bliska podczas salonu samochodowego w Genewie. Wszystko co ważne - silnik, zawieszenie, wnętrze - pozostało z Astona Martina Rapide. Pod maską mamy silnik V12 o mocy 476 KM, sportowy układ jezdny i w miarę ciasny środek. Rozstaw osi pozostał bez zmian. Zupełnie nowy jest natomiast tył auta. Rozciągnięty dach kończy się spoilerem i pionowo wbudowaną, niewielką szybą. Całość wygląda dobrze i dynamicznie. Dla wyróżnienia wersji Shooting Brake Bertone powiększył przedni wlot powietrza i dodał w zderzaku dodatkowe wloty. We wnętrzu auta znajdziemy cztery pojedyncze fotele, dużo drewna i skóry. Tylne fotele są elektrycznie składane.

Porsche Panamera Sport TurismoPorsche Pamanera Sport Turismo

Na razie powstał tylko jeden egzemplarz. Wszystko co ważne - silnik, zawieszenie, wnętrze - pozostało z Astona Martina Rapide. Czyli pod maską mamy silnik V12 o mocy 476 KM, sportowy układ jezdny i w miarę ciasny środek. Rozstaw osi pozostał bez zmian. Zupełnie nowy jest za to tył auta. Rozciągnięty dach kończy się spoilerem i stosunkowo pionowo wbudowaną, niewielką szybą. Całość wygląda dobrze i dynamicznie. Dla wyróżnienia wersji Shooting Brake Bertone powiększył przedni wlot powietrza i dodał w zderzaku dodatkowe wloty.

We wnętrzu cztery pojedyncze fotele, dużo drewna i skóry. Tylne fotele są elektrycznie składane. Aston Martin Rapide Shooting Brake będzie doskonałym rywalem Porsche Pamanery Sport Turismo. O ile ten pierwszy kiedykolwiek trafi do produkcji. Porsche pojawi się w salonach w 2014 roku.

Więcej o:
Komentarze (44)
Aston Martin w wersji kombi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • remo29

  Oceniono 29 razy 19

  Kombi, to tylko z nazwy raczej. Wygląda bardziej jak dziwny hatchback. Ale ładny, żeby było jasne.
  --
  parada karzełków

 • Gość: przemekthor

  Oceniono 16 razy 12

  Jak na rasowe kombi przystało, ma duży bagażnik, dużą powierzchnię przeszklenia i fantastyczną widoczność do tyłu.

 • Gość: Gwiezdny Dupiec

  Oceniono 9 razy 7

  nada sie do rozrzucania obornika

 • Gość: mr.beno

  Oceniono 20 razy 4

  Piękny :-)

 • Gość: mzb

  Oceniono 7 razy 3

  jeśli to jest pionowa szyba, to ciekawe jaka jest np w volvo v70 :)

 • lukasz2010

  Oceniono 5 razy 1

  Ale nadepnięty... Poza tym piękny ;)

 • Gość: 84

  0

  hehe Aston kiedys bym nie uwierzyl final bd taki ze bd sie meiscil w pierwszwej TOP 5 o podium bedzie bardzo ciezzkooo

 • Gość: Czumbian

  Oceniono 2 razy 0

  za 2 lata kupie za pare tysi od zlodzieji ze Zgorzelca i tyle w temacie .

 • Gość: cz-

  0

  Coś mi to przypomina? Oh już wiem jeżdżący prototyp DS9, czyżby aston kopiuje francuzów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX