Salon Genewa 2013 | Alfa Romeo Gloria - nowe zdjęcia

Kilka dni temu pokazaliśmy Wam pierwsze zdjęcia koncepcyjnej Glorii, którą Alfa Romeo przywiezie do Genewy. Dziś w sieci pojawiły się szkice i nowe wizualizacje auta, które... nieco rozczarowują
Alfa Romeo Gloria Premiera na początku marca na Salonie Samochodowym w Genewie. Alfa Romeo Gloria: Koncept powstał we współpracy Alfa Romeo Style Centre z Istituto Europeo di Design (IED). Oficjalna premiera odbędzie się na początku marca. Gloria, jak sugeruje nazwa, ma wychwalać włoski kunszt projektowania samochodów. Przynajmniej my tak tę nazwę interpretujemy. Alfa Romeo właśnie opublikowała kolejne wizualizacje auta. Pięknie wyrzeźbioną sylwetkę auta doskonale podkreślają 20-calowe felgi firmy OZ Racing. Na pierwszej fotografii Gloria prezentowała się fantastycznie. Tył, który przedstawiają najnowsze zdjęcia, nieco rozczarowuje. Na szczęście fantazyjnie zaprojektowane wnętrze pozwala o nim zapomnieć. Pomówmy jednak o suchych danych, które zdradzili Włosi. Koncept powstał we współpracy Alfa Romeo Style Centre z Istituto Europeo di Design (IED). Auto mierzy 4 700 mm długości, 1 920 mm szerokości i 1 320 mm wysokości. Rozstaw osi wyniósł 2 900 mm. Gloria została przystosowana do montażu benzynowych V-szóstek i V-ósemek z podwójnym doładowaniem. Co jeszcze wiemy na temat auta? Jedynie tyle, że jego oficjalna premiera odbędzie się na początku marca na Salonie Samochodowym w Genewie. Nie wiadomo, czy koncept przełoży się na nowy model w gamie Alfy.

Kilkuletnie Alfy 159 są naprawdę tanie

Gloria, jak sugeruje nazwa, ma wychwalać włoski kunszt projektowania samochodów. Przynajmniej my tak tę nazwę interpretujemy. Alfa Romeo właśnie opublikowała kolejne wizualizacje auta. Pięknie wyrzeźbioną sylwetkę auta doskonale podkreślają 20-calowe felgi firmy OZ Racing. Na pierwszej fotografii Gloria prezentowała się fantastycznie. Tył, który przedstawiają najnowsze zdjęcia, nieco rozczarowuje. Na szczęście fantazyjnie zaprojektowane wnętrze pozwala o nim zapomnieć. Pomówmy jednak o suchych danych, które zdradzili Włosi.

Koncept powstał we współpracy Alfa Romeo Style Centre z Istituto Europeo di Design (IED). Auto mierzy 4 700 mm długości, 1 920 mm szerokości i 1 320 mm wysokości. Rozstaw osi wyniósł 2 900 mm.

Gloria została przystosowana do montażu benzynowych V-szóstek i V-ósemek z podwójnym doładowaniem. Co jeszcze wiemy na temat auta? Jedynie tyle, że jego oficjalna premiera odbędzie się na początku marca na Salonie Samochodowym w Genewie. Nie wiadomo, czy koncept przełoży się na nowy model w gamie Alfy.

Więcej o:
Komentarze (12)
Salon Genewa 2013 | Alfa Romeo Gloria - nowe zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lolka

  Oceniono 20 razy 18

  Rozczarowuje? To wy rozczarowujecie swoimi tytułami. Gdyby to było Audi albo coś innego niemieckiego to byłoby ,,miażdży", hit, itd.
  Ogarnijcie się trochę.

 • Gość: Genero

  Oceniono 17 razy 15

  Koncept jest piękny!
  Oby tylko coś podobnego wprowadzili do produkcji seryjnej.
  Było by pięknie na drogach.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Ciężko będzie "wyklepać" te fale

 • lorneta.i.meduza

  Oceniono 3 razy 1

  fot. 4/6 ...... a za kierownicą bedzie siedział kierowca po amputacji prawej nogi.

 • Gość: A.-TT-8N akcesoria

  Oceniono 2 razy 0

  idealne walizki podruzne pasujace do bagażnika audi TT ,chromowany design
  http://tablica.pl/oferta/torby-roadster-do-audi-tt-roadster-8-n-quattro-walizki-set-3-czesciowe-CID5-ID2mng5.html#e6c13f5b93;r:;s:

 • vonkris

  Oceniono 8 razy -4

  zdecydowanie wole mojego piecioletniego astona - jak dla mnie ta alfa jest przerysowana...

 • Gość: Veyron

  Oceniono 15 razy -11

  Może i ładna, ale mnie osobiscie bardziej przypomina te latajace "wózki" z bajki JACKSONOWIE...

 • Gość: Marcina

  Oceniono 34 razy -26

  Śmieszne auto , takie w sam raz dla zakompleksionych popaprańców

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX