Range Rover podbił USA

Land Rover może w tym roku zanotować rekordowa sprzedaż na rynku amerykańskim. Koniem pociągowym tego sukcesu będzie nowy Range Rover, na który już teraz trzeba czekać pół roku
Range Rover podbił USA Land Rover może w tym roku zanotować rekordowa sprzedaż na rynku amerykańskim Nowy Range Rover podbija USA. Model na rok 2013 został już niemal w całości wyprzedany, a na auta z rocznika 2014 trzeba czekać przynajmniej do czerwca W zeszłym roku Land Rover sprzedał w USA 43 664 samochody, ale ten rok może być jeszcze lepszy. Powodem jest ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się nowy Range Rover. Model na rok 2013 został już niemal w całości wyprzedany, a na nowy trzeba będzie czekać przynajmniej do czerwca, kiedy formalnie rozpocznie się sprzedaż rocznika 2014. A to oznacza niemal półroczne oczekiwanie na zamówiony samochód. Zainteresowanie Range Roverem w USA spowodowało, że firma zdecydowała się nie oferować tam podstawowej wersji wyposażenia. Najtańszy Range Rover HSE kosztuje 88 545 dolarów, najdroższy z kolei jest Autobiography za 130 995 dolarów.
Range RoverPoznaj możliwości Range'a | Galeria

W zeszłym roku Land Rover sprzedał w USA 43 664 samochody, ale ten rok może być jeszcze lepszy. Powodem jest ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się nowy Range Rover. Model na rok 2013 został już niemal w całości wyprzedany, a na nowy trzeba będzie czekać przynajmniej do czerwca, kiedy formalnie rozpocznie się sprzedaż rocznika 2014. A to oznacza niemal półroczne oczekiwanie na zamówiony samochód.

Zainteresowanie Range Roverem w USA spowodowało, że firma zdecydowała się nie oferować tam podstawowej wersji wyposażenia. Najtańszy Range Rover HSE kosztuje 88 545 dolarów, najdroższy z kolei jest Autobiography za 130 995 dolarów.

>>> Range Rover - wszechstronny i luksusowy samochód terenowy - ogłoszenia <<<

Więcej o: