Dacia Duster we wdzianku Nissana?

W sieci pojawiły się wygenerowane komputerowo rendery, które przedstawiają nowy model Nissana oparty na Dacii Duster. Niewykluczone, że auto zadebiutuje już w tym roku
Dacia Duster we wdzianku Nissana? Nowy model Nissana oparty na Dacii Duster W sieci pojawiły się wygenerowane komputerowo rendery przedstawiające nowy model Nissana oparty na Dacii Duster. Auto być może zadebiutuje już w tym roku. Samochód zostanie przygotowany z myślą o Indiach. I choć konotacje z rumuńskim SUV-em nie zostały jeszcze potwierdzone, to pewne jest, że Nissan jeszcze w tym roku stworzy niewielkiego SUV-a, o którym mówił już przed rokiem. Wówczas zapewniano, że auto nie zostanie oparte o Dustera. "IndianAutosBlog" najwyraźniej w te zapewnienia nie uwierzył i dotarł do komputerowych projektów nowego modelu Nissana. Podobno są one autentyczne i świadczą o tym, że nowy Nissan na Dusterze jednak oparty będzie. Ma o tym świadczyć kształt tylnej szyby i usytuowanie świateł przeciwmgielnych, co wydaje się być raczej średnio przekonujące. Bez względu na to, na czym zostanie oparty nowy SUV Nissana, auto uzyska charakterystyczny dla terenówek japońskiej marki przód (ten z renderów przypomina nieco przód Patrola) i zgrabny kuper. Niestety, autentyczność grafik nie została potwierdzona. Nissan India wciąż pozostaje przy swoim, twierdząc, że nowy Nissan z Dusterem wiele (jeśli w ogóle cokolwiek) wspólnego mieć nie będzie. Pozostaje nam zatem czekać na oficjalną premierę modelu.

Renault DCross - Duster po brazylijsku

Samochód zostanie przygotowany z myślą o Indiach. I choć konotacje z rumuńskim SUV-em nie zostały jeszcze potwierdzone, to pewnym jest, że Nissan jeszcze w tym roku stworzy niewielkiego SUV-a, o którym mówił już przed rokiem. Wówczas zapewniano, że auto nie zostanie oparte o Dustera.

"IndianAutosBlog" najwyraźniej w te zapewnienia nie uwierzył i dotarł do komputerowych projektów nowego modelu Nissana. Podobno są one autentyczne i świadczą o tym, że nowy Nissan na Dusterze jednak oparty będzie. Ma o tym świadczyć kształt tylnej szyby i usytuowanie świateł przeciwmgielnych, co wydaje się być raczej średnio przekonujące.

Bez względu na to, na czym zostanie oparty nowy SUV Nissana, auto uzyska charakterystyczny dla terenówek japońskiej marki przód (ten z renderów przypomina nieco przód Patrola) i zgrabny kuper.

>>> Używane Dustery można kupić po naprawdę okazyjnych cenach <<<

Niestety, autentyczność grafik nie została potwierdzona. Nissan India wciąż pozostaje przy swoim, twierdząc, że nowy Nissan z Dusterem wiele (jeśli w ogóle cokolwiek) wspólnego mieć nie będzie. Pozostaje nam zatem czekać na oficjalną premierę modelu.

Więcej o:
Komentarze (4)
Dacia Duster we wdzianku Nissana?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fragi102

  Oceniono 9 razy 7

  przecież duster bazuje na NISSANIE X-TRAIL dziennikarskie wypierdki
  przestańcie wypisywać pierdoły bez opamiętania !!!!1
  wasza wiedza na temat motoryzacji jest zerowa ,czyli nie wiecie o czym piszecie bądż przepisujecie

 • Gość: 1mississauga

  Oceniono 1 raz 1

  Nie mysle ze to bedzie nowy Nissan oparty stylistycznie czy konstrukcyjnie na Dacii Duster .Moze to bedzie pierwsze uderzenie nowej marki dla biedniejszych krajow pod nazwa Datsun.

 • Gość: jtull

  Oceniono 1 raz 1

  Dziwne. Przecież w Indiach już sprzedają Renault Duster.
  Choć biorąc pod uwagę stan hinduskich dróg oraz zamiłowanie do aut 4x4 to wszystko może mieć sens...

 • Gość: 84

  0

  duzo bym pozmienil jesli chodzi o Europe w Nissanie...ale przygladajmy sie z boku he he

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX