Salon Genewa 2013 | BMW serii 3 GT - pierwsze zdjęcia

Do sieci wyciekły pierwsze oficjalne zdjęcia nowego modelu BMW. Chodzi o kolejnego członka rodziny GT. Tym razem, przedstawiciela serii 3
BMW serii 3 GT Wiemy już, jak będzie wyglądać BMW 3 GT. Do internetu wyciekły pierwsze oficjalne zdjęcia nowego modelu BMW. Chodzi o kolejnego członka rodziny GT. Tym razem, przedstawiciela serii 3. Do internetu wyciekły pierwsze oficjalne zdjęcia nowego modelu BMW. Chodzi o kolejnego członka rodziny GT. Tym razem, przedstawiciela serii 3. Nowa, bardziej praktyczna odmiana "trójki" zadebiutuje podczas marcowego salonu samochodowego w Genewie. Jeśli chodzi o stylistykę, jej większy brat (BMW serii 5 GT) nie zbierał pochlebnych opinii, ale i tak sprzedawał się całkiem nieźle. Czy mniejsze Gran Turismo również przekona do siebie klientów? Trudno oprzeć się wrażeniu, iż "trójka" wygląda lepiej od protoplasty z wyższej serii. Projektantom BMW udało się zachować całkiem sporo z optycznej lekkości sylwetki czterodrzwiowej serii 3. Nowe GT BMW dostępne będzie zarówno w wersji tylnonapędowej jak i z dopiskiem xDrive. Klienci będą mogli wybierać spośród wszystkich silników znanych ze zwykłej "trójki". Oprócz charakterystycznego zadka, auto będzie wyróżniało się również zwiększonym prześwitem. Bardziej szczegółowe informacje pojawią się najprawdopodobniej bliżej światowego debiutu nowego modelu, zaplanowanego na targi w Genewie.

Najciekawsze samochody koncepcyjne BMW ostatnich lat

Nowa, bardziej praktyczna odmiana "trójki" zadebiutuje podczas marcowego salonu samochodowego w Genewie. Jeśli chodzi o stylistykę, jej większy brat (BMW serii 5 GT) nie zbierał pochlebnych opinii, ale i tak sprzedawał się całkiem nieźle. W Polsce, po części dzięki nieodżałowanym "kratkom", był - można zaryzykować to stwierdzenie - łakomym kąskiem. Czy mniejsze Gran Turismo również przekona do siebie klientów?

Cóż, niezależnie od tego czy jesteśmy zwolennikami, czy przeciwnikami bawarskiego eksperymentu o nazwie "GT", trudno oprzeć się wrażeniu, iż "trójka" wygląda lepiej od protoplasty z wyższej serii. Projektantom BMW udało się zachować całkiem sporo z optycznej lekkości sylwetki czterodrzwiowej serii 3. Cóż, z jednej strony daleko nam do zachwytów, ale i nie czujemy się zdegustowani wyglądem małego Gran Turismo. A Wam jak się podoba?

>> "Wypasione" BMW 5 GT z polskiego komisu. Kosztuje tylko... <<

Nowe GT BMW dostępne będzie zarówno w wersji tylnonapędowej jak i z dopiskiem xDrive. Klienci będą mogli wybierać spośród wszystkich silników znanych ze zwykłej "trójki". Oprócz charakterystycznego zadka, auto będzie wyróżniało się również zwiększonym prześwitem. Bardziej szczegółowe informacje pojawią się najprawdopodobniej bliżej światowego debiutu nowego modelu, zaplanowanego na targi w Genewie.

Więcej o:
Komentarze (45)
Salon Genewa 2013 | BMW serii 3 GT - pierwsze zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: silber

  Oceniono 20 razy 16

  powiem tak - szału ni ma

  ale i tak
  JEŹDZIŁBYM

  bo ze środka nie widać

 • Gość: d

  Oceniono 30 razy 10

  Czy to przypadkiem nie europejska wersja nowego SsangYonga Rodiusa?

 • Gość: BMW

  Oceniono 8 razy 6

  Jestem wielkim fanem tej marki, jednak seria GT stylistycznie jest mocno dyskusyjna. GT 5 jest chyba najbrzydszym modelem z całej rodziny od dawien dawna. Ta trójka już trochę lepsza. Z przodu całkiem nieśle się prezentuje, tył wygląda jakby był stylizowany pod amerykański rynek, natomiast bok, szczególnie tył wygląda dziwnie. Ale spece od ekonomii widzą pewnie grupę docelową. Ja na pewno do niej nie należę ;) Wolę nową 3 albo 4, nie wspominając o boskiej z4 ;) Pozdrawiam.

 • Gość: lolo

  Oceniono 6 razy 4

  Jest po porostu piękny!
  Wasze Skody i Passaty są brzydkie.

 • ligand17

  Oceniono 12 razy 4

  Brzyyyyydkie. Tak samo jak i 5GT - brzydkie zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Mnie się nie podoba. Niby F10 ma prawie taki sam środek, a jednak odczucia się dużo lepsze. Może swoje robi też masa samochodu - 5GT jest po prostu zbyt ciężki. Potrzeba silnika przynajmniej 35d/35i, żeby go porządnie rozruszać, 30d jest za słaby. A oni ostatnio ładują 20d to tej landary...

 • Gość: cycu

  Oceniono 32 razy 4

  Z przodu jeszcze ujdzie, ale z boku i z tyłu...dramat, aż mnie skrzywiło

 • Gość: M

  Oceniono 5 razy 3

  Kurcze, niepokojące jest to, że zdecydowali się coś takiego zbudować - oznacza to, że równie urodziwa 5 GT musi się nieźle sprzedawać...

 • Gość: Vinc

  Oceniono 7 razy 3

  O fak... Tragedia.. W bmw zawsze potrafili robić samochody o idealnych proporcjach, ale to... to nie powinno nosić biało niebieskiego znaczka.

 • Gość: sdfds

  Oceniono 4 razy 2

  moim zdaniem, to zwykły liftback z nieudanym designem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX