BMW stworzy konkurentów dla Mercedesów Black Series

Jak donosi "Automobile Magazine", PR-owiec BMW Marc Noordeloos zapytany o bawarskiego konkurenta dla Mercedesów Black Series powiedział: "To będzie ciekawy rok". Możliwe zatem, że niebawem do gamy BMW dołączą najmocniejsze odmiany znanych już modeli
BMW stworzy konkurentów dla Black Series Być może niebawem do gamy BMW dołączą najmocniejsze odmiany znanych już modeli BMW swojego pierwszego przedstawiciela w klasie supersportowej prawdopodobnie pokaże już w tym roku. Będzie to konkurencja dla Mercedesów Black Series Jak donosi "Automobile Magazine", PR-owiec BMW Marc Noordeloos zapytany o bawarskiego konkurenta dla Mercedesów Black Series powiedział: "To będzie ciekawy rok". Możliwe zatem, że niebawem do gamy BMW dołączą najmocniejsze odmiany znanych już modeli. Audi ma swoje RS Plusy, Mercedes swoją Black Series. Bezkompromisowe M-Powery chce mieć też w swojej gamie BMW, które swojego pierwszego przedstawiciela w klasie supersportowej może pokazać już w tym roku. Na razie nie wiadomo, jakie modele mogłyby zostać poddane specjalnym zabiegom tuningowym. Nie wiadomo nawet, jak miałaby się nazywać topowa seria bawarskich M-Powerów. Póki co w kontekście najmocniejszych BMW mówi się jedynie o rynku amerykańskim. Spekuluje się, że na rynku mogłyby się pojawić nawet dwie specjalne odmiany, które w zamyśle przypominałyby słynne M3 GTS. Niestety "Automobile Magazine" postanowiło jedynie pobudzić wyobraźnię fanów bawarskiej marki i nie podało więcej szczegółów na temat nadchodzących sportowców. Więcej szczegółów pojawi się w najbliższym numerze magazynu, w którym zostanie opublikowany cały wywiad z Noordeloosem.

Wyciekły oficjalne wizualizacje nowego M3?

Audi ma swoje RS Plusy, Mercedes swoją Black Series. Bezkompromisowe M-Powery chce mieć też w swojej gamie BMW, które swojego pierwszego przedstawiciela w klasie supersportowej może pokazać już w tym roku. Na razie nie wiadomo, jakie modele mogłyby zostać poddane specjalnym zabiegom tuningowym. Nie wiadomo nawet, jak miałaby się nazywać topowa seria bawarskich M-Powerów.

Póki co w kontekście najmocniejszych BMW mówi się jedynie o rynku amerykańskim. Spekuluje się, że na rynku mogłyby się pojawić nawet dwie specjalne odmiany, które w zamyśle przypominałyby słynne M3 GTS.

>>> BMW M3 to nie jest tania zabawka. Ceny startują od... <<<

Niestety "Automobile Magazine" postanowiło jedynie pobudzić wyobraźnię fanów bawarskiej marki i nie podało więcej szczegółów na temat nadchodzących sportowców. Więcej szczegółów pojawi się w najbliższym numerze magazynu, w którym zostanie opublikowany cały wywiad z Noordeloosem.

Źródło: Automobile Magazine via World Car Fans

Więcej o:
Komentarze (11)
BMW stworzy konkurentów dla Mercedesów Black Series
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Trzeba zacząć zbierać kasę , może jakiś Amber Gold BIS , naród głupi wszystko kupi .

 • Gość: Podpisz się

  Oceniono 3 razy 3

  Facet powiedział tylko "To będzie ciekawy rok" i już "dziennikarze" na tej podstawie wymyślili resztę .

 • Gość: antykomunista

  Oceniono 6 razy 2

  bmw najbardziej teraz potrzebuje dwu drzwiowego coupe na płycie podłogowej seri 7 żeby mieć równożędnego konkurenta dla mercedesa cl i audi continental gt ups miałem na myśli benley continental gt

 • Gość: Gość

  0

  Czyli modele typu CSL , GTS lub CRT .

 • Gość: Podpisz się

  0

  Dobry pomysł , a o jakie modele może chodzić , pewnie M5 i M6 , bo M3 w tym roku będzie nowe .

 • Gość: cl63amg

  Oceniono 7 razy -3

  Ooo, dużo plastiku,jakie powyginane fantazyjnie spojlery, wyglądają jak brzeg od pizzy. prezentowane tu auta są pewnie po niskobudżetowym tuningu - do czego się zresztą świetnie nadają. Ceniącym osiągi i luksus polecam mercedesa CL AMG, a te ospojlerowane bunie są dla ludzi o prostych, niewyszukanych gustach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX