Mercedes Sprinter L5-B - dostawczak ociekający luksusem

Ten Sprinter kosztuje 300 tysięcy dolarów. Skąd ta kosmiczna cena popularnego dostawczaka? Zajrzyjcie do środka, a wszystko się wyjaśni
Mercedes Sprinter L5-B Dostawczak ociekający luksusem. Chociaż Mercedes oferuje klientom szeroki wachlarz możliwości aranżacji przestrzeni bagażowej Sprinterów, nawet najbardziej przyjazny diler nie może obiecać tego, co daje firma Lexani. Tuner specjalizuje się w przerabianiu samochodów w ociekające luksusem salonki, których nie powstydziliby się najbardziej zamożni szejkowie. Niemiecki dostawczak z dopiskiem L5-B to jedno z ostatnich dzieł tej firmy. Wystarczy rzucić okiem zdjęcia, żeby zrozumieć, skąd wzięła się astronomiczna cena samochodu. Surową przestrzeń ładunkową Sprintera spece z Lexani przemienili w wypasione dwupokojowe mieszkanie. W części dziennej znajdują się m.in. cztery elektrycznie sterowane fotele obszyte najlepszej jakości skórą, stylowy barek, dwa 19-calowe telewizory LED oraz konsola Playstation 3, służąca też jako odtwarzacz płyt Blu-ray. Do tego mnóstwo wstawek z prawdziwego drewna wykończonego na wysoki połysk, dywan z długim włosiem oraz klimatyczne podświetlenie w podsufitce. To jednak nie wszystko. Za drzwiami w tylnej części pokoju znajduje się przestronna sypialnia z dużym łóżkiem, 46-calowym telewizorem, naściennymi kinkietami, szafkami, kolejnym barkiem i elektrycznie rozsuwaną kotarą, zasłaniającą okna tylnych drzwi Sprintera. Podróż wypasionym Mercedesem umila system audio firmy Alpine (1000 W), a na liście opcji klienci mogą także znaleźć m.in. system satelitarny, bezprzewodową łączność z internetem, zestaw pozwalający na prowadzenie wideokonferencji czy ozdobne detale wykonane z 24-karatowego złota.

Chociaż Mercedes oferuje klientom szeroki wachlarz możliwości aranżacji przestrzeni bagażowej Sprinterów, nawet najbardziej przyjazny diler nie może obiecać tego, co daje firma Lexani. Tuner specjalizuje się w przerabianiu samochodów w ociekające luksusem salonki, których nie powstydziliby się najbardziej zamożni szejkowie. Niemiecki dostawczak z dopiskiem L5-B to jedno z ostatnich dzieł tej firmy.


Dartz iTemper - Mercedes (bez) klasy G

Wystarczy rzucić okiem zdjęcia, żeby zrozumieć, skąd wzięła się astronomiczna cena samochodu. Surową przestrzeń ładunkową Sprintera spece z Lexani przemienili w wypasione, dwupokojowe mieszkanie. W części dziennej znajdują się m.in. cztery elektrycznie sterowane fotele obszyte najlepszej jakości skórą, stylowy barek, dwa 19-calowe telewizory LED oraz konsola Playstation 3, służąca też jako odtwarzacz płyt Blu-ray. Do tego mnóstwo wstawek z prawdziwego drewna wykończonego na wysoki połysk, dywan z długim włosiem oraz klimatyczne podświetlenie w podsufitce. To jednak nie wszystko. Za drzwiami w tylnej części pokoju znajduje się przestronna sypialnia z dużym łóżkiem, 46-calowym telewizorem, naściennymi kinkietami, szafkami, kolejnym barkiem i elektrycznie rozsuwaną kotarą, zasłaniającą okna tylnych drzwi Sprintera.

Podróż wypasionym Mercedesem umila system audio firmy Alpine (1000 W), a na liście opcji klienci mogą także znaleźć m.in. system satelitarny, bezprzewodową łączność z internetem, zestaw pozwalający na prowadzenie wideokonferencji czy ozdobne detale wykonane z 24-karatowego złota.

>> A u nas można kupić Sprintera już za 8 tys. złotych <<

Coż, to nie nasza bajka, ale i tak jesteśmy pod wrażeniem tego, co można zrobić ze zwykłego, surowego dostawczaka. Podoba nam się również to, że z zewnątrz - może poza 22-calowymi obręczami kół - nic nie zdradza przepychu jaki panuje w środku.

Więcej o:
Komentarze (21)
Mercedes Sprinter L5-B - dostawczak ociekający luksusem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: john doe

  Oceniono 53 razy 47

  Idealne auto do kręcenia kolejnych odcinków BangBus...if you know what i mean :)

 • pluuto

  Oceniono 20 razy 20

  Obowiązkowe iPady na każdej ścianie, zawsze rozwalało mnie umieszczanie większej ilości ekranów na tak małej powierzchni, więcej niż ja mam w całym domu.

 • Gość: mjodek

  Oceniono 14 razy 14

  a gdzie lazienka?:) juz nie mowie prysznic ale zwykly kibelek? przeciez kampery czesto ja maja

 • ajachcealojz

  Oceniono 12 razy 12

  Kurde.. jak się wszyscy podniecają. Przecież to jest auto pokazowe, demonstrujące możliwości firmy montującej te onanistyczne zabawki.
  Co tłumaczy też te megawieśniackie felgi - ma wzbudzać emocje, nieważne jakie.
  Ktoś potrzebujący ruchomego domu (np. artysta spędzający 300 dni w roku w trasie), jeżeli to zamówi, to i tak wybierze rzeczy robione na JEGO zamówienie.

 • mjodek

  Oceniono 10 razy 10

  wszystko fajnie, ale dlaczego nie ma kibelka? nawet nie prysznica, ale zwyklego kibelka? przeciez wiele innych kamperow ma kibelek

 • Gość: no, tak

  Oceniono 4 razy 4

  Jakby polska Nyse w srodku tak urzadzic, to moze tez z pol miliona by kosztowala...

 • Gość: es

  Oceniono 7 razy 3

  A za 10 lat będzie wart 10 tys $

 • Gość: winebago

  Oceniono 1 raz 1

  a gdzie lazienka i kibel

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX