Pies, który chciał być Volkswagenem | Wideo

Od jakiegoś czasu, Volkswagen wyraźnie przykłada się do swoich reklam. Co ciekawe, w wielu nowych spotach niemieckiego producenta, główną rolę odgrywają zwierzęta. Trzeba przyznać, że, z reguły, efekt jest bardzo ciekawy

Top 15 - najfajniejsze reklamy prasowe

Ze wszystkich gatunków zwierząt, niemiecki producent wydaje się najbardziej lubić psy. W reklamie Jetty wystąpił łakomy buldog, nowego Beetla promował odchudzający się mieszaniec bernardyna i owczarka australijskiego, a w spocie Polo śpiewał - wyjątkowo pewny swej męskości - terrier. Nie zapomnijmy też o psim chórze, wyszczekującym motyw z Gwiezdnych Wojen.

>> Golf za 5 tys. zł? Wybór jest spory <<

Tym razem mamy do czynienia z czworonogiem, który najwyraźniej bardzo chciałby być... nowym Volkswagenem Golfem. Psiak wydaje się być urzeczony możliwościami nowego kompaktu z Wolfsburga. Zresztą, zobaczcie sami.

Poniżej znajdziecie kilka wcześniejszych reklam motoryzacyjnych ze zwierzętami w roli głównej. Nie tylko Volkswagena i nie tylko z psami.

Bulldog i Volkswagen Jetta

Kot i nowa Toyota Corolla

Śpiewający pies w reklamie Volkswagena Polo

Opony Bridgestone i wrzeszczące zwierzaki

Pies odchudza się dla nowego Volkswagena Beetle

Zwierzęta śpiewające w Jeepie

Psy wyszczekują melodię ze Star Wars

Rapujące chomiki Kii

Więcej o:
Komentarze (7)
Pies, który chciał być Volkswagenem | Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • blue911

  Oceniono 1 raz 1

  Pies-Golf. Zawodowo! Hahah.

 • Gość: max

  Oceniono 1 raz 1

  Od jakiegoś czasu... powiedziałbym od dłuższego czasu mają jedne z najciekawszych czy najzabawniejszych reklam. Jak by przedstawił Multicollision Brake albo Crew Protect Assistant z nowego Golfa? Mogłoby być zabawnie.
  Druga fajna - kot w Corolli.

 • Gość: edi

  Oceniono 1 raz 1

  Nie jest zła ale lepsza reklama Beetle`a z psiakiem

 • eurotaxt

  0

  Volkswagen od kilku lat ma świetne reklamy sytuacyjne, tylko szkoda że większość jest tworzona na inne rynki (głównie USA) u nas musi być prosty przekaz odwołujący się do marki, niezawodności lub prestiżu. Taka specyfika naszego zakompleksionego klienta. Ale nie ma co się mazać, kiedyś to się zmieni.

 • Gość: Gość Darek

  0

  Psom chm. Czyli od następnego roku policja będzie faworyzowała wolkswagena?

 • Gość: lanou

  0

  E, myślałem że policja kupiła te volkswageny a tu zwykłe zwierzęta.

 • Gość: masarz

  Oceniono 3 razy -3

  Chyba ze pod postacia uboju zwierzat. Mecza ostatnio Volksem sprzedawanym u rzeznika prosto z haka. Choc nie powiem, to calkiem odpowiednie miejsce dla niego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX