Polska wizja Ferrari

Ma 21 lat i z zamiłowania zajmuje się projektowaniem samochodów. Polski projektant-amator stworzył własny koncept nowego modelu Ferrari. I to jaki!
Polska wizja Ferrari Polski projektant-amator stworzył własny koncept nowego modelu Ferrari. Ma 21 lat i z zamiłowania zajmuje się projektowaniem samochodów. Polski projektant-amator stworzył własny koncept nowego modelu Ferrari. Paweł Zarecki swoją wizją włoskiego sportowca podzielił się z włoskim autoblogiem. Wraz z projektem załączył krótką notkę, w której napisał: "Jestem 21-letnim chłopakiem, którego pasją jest projektowanie samochodów. Nie ukończyłem żadnej szkoły projektowania. Pracę wykonuję z własnej woli z domu, bo to kocham. Po miesiącach planowania, wreszcie ukończyłem projekt. Jestem dumny szczególnie z przedniej części nadwozia. Nakreśliłem ją nowoczesną linią, która przywodzi na myśl model F12berlinetta. Będę wdzięczny za opublikowanie mojej pracy. Ciekawi mnie, jak odbiorą ją wasi czytelnicy". Jeśli widoczny na wizualizacjach koncept nowego modelu Ferrari rzeczywiście jest wynikiem pracy amatora, to musimy przyznać, że jest to amator wyjątkowo uzdolniony. Projekt nie jest rewolucyjny - nie wprowadza nowego języka stylistycznego. I dobrze, bo już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia ze sportowcem z Maranello.

Paweł Zarecki swoją wizją włoskiego sportowca podzielił się z włoskim autoblogiem. Wraz z projektem załączył krótką notkę, w której napisał:

Jestem 21-letnim chłopakiem, którego pasją jest projektowanie samochodów. Nie ukończyłem żadnej szkoły projektowania. Pracę wykonuję z własnej woli z domu, bo to kocham. Po miesiącach planowania, wreszcie ukończyłem projekt. Jestem dumny szczególnie z przedniej części nadwozia. Nakreśliłem ją nowoczesną linią, która przywodzi na myśl model F12berlinetta. Będę wdzięczny za opublikowanie mojej pracy. Ciekawi mnie, jak odbiorą ją wasi czytelnicy.

Jeśli widoczny na wizualizacjach koncept nowego modelu Ferrari rzeczywiście jest wynikiem pracy amatora, to musimy przyznać, że jest to amator wyjątkowo uzdolniony. Projekt nie jest rewolucyjny - nie wprowadza nowego języka stylistycznego. I dobrze, bo już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia ze sportowcem z Maranello. My Pawłowi gratulujemy i życzymy sukcesów. A co Wy sądzicie o projekcie? Zapraszamy na forum.

Więcej o:
Komentarze (71)
Polska wizja Ferrari
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mirafas

  Oceniono 50 razy 48

  ładne:) Gratulacje...

 • Gość: Kuba

  Oceniono 24 razy 24

  Dajesz rade czlowiek :)

 • Gość: Lemski

  Oceniono 30 razy 24

  Zdolny człowiek.
  Z pewnej perspektywy przód TROCHĘ przywołuje moje skojarzenia z Peugeotem 406 Coupe. Tamtego rysował Pinifarina, więc nie poczytywał bym tego za obelgę.
  ;)

 • Gość: b

  Oceniono 22 razy 20

  ..piękny..

 • sselrats

  Oceniono 18 razy 18

  Prosze bardzo, tylko produkcje w starym FSO zaczac.

 • Gość: Necro

  Oceniono 20 razy 14

  Ważne, żeby ćwiczyć i projekty będą coraz lepsze.

  Teraz jestem ciekaw, jakby wyglądał compact zaprojektowany przez Pawła. Moim zdaniem dużo trudniej jest zrobić samochód popularny typu compact albo coś małego miejskiego. Przy supersamochodach nie ma limitu ceny i ograniczeń w udziwnieniach. Jak będzie niewygodnie, to się powie, że tak ma być, bo takie są superauta.
  Samochód popularny to mnóstwo ograniczeń i dlatego takie projekty mnie najbardziej ciekawią. Czy Paweł podejmie się narysowania nowego Forda Focusa?

 • psz53

  Oceniono 6 razy 6

  Nie ZAPROJEKTOWAŁ, a NARYSOWAŁ , projektowanie to zupełnie inna czynność

 • Gość: erge

  Oceniono 9 razy 5

  ten biały jest przepiękny, a co do tego chłopaka to wypadałoby się zapytać jak się uczył programów i w czym to robił w 3D maxie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX