Salon Detroit 2013 | Infiniti Q50

Tuż przed oficjalną premierą, do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia Infiniti Q50. Musimy przyznać, że auto prezentuje się naprawdę apetycznie
Infiniti Q50 Wiemy, jak będzie wyglądać Infiniti Q50. Tuż przed oficjalną premierą, do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia Infiniti Q50. Musimy przyznać, że auto prezentuje się naprawdę ładnie. Tuż przed oficjalną premierą, do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia Infiniti Q50. Musimy przyznać, że auto prezentuje się naprawdę ładnie. Jest to pierwszy model w portfolio japońskiego producenta, który otrzymał zupełnie nowe nazewnictwo. Infiniti Q50 to następca serii G, a więc konkurent BMW serii 3, Audi A4 czy Mercedesa Klasy C. Póki co, nie znamy szczegółów nowego modelu - auto zadebiutuje najprawdopodobniej jeszcze dziś, w ramach samochodowego salonu w Detroit. Możemy za to pokazać Wam pierwsze zdjęcia nowego sedana z Japonii, które kilka godzin temu wyciekły do sieci. Nieoficjalnie mówi się, że Infiniti Q50 otrzyma dwa warianty benzynowego V6 (zwykłej i hybrydowej) o pojemności 3,7 litra, a na rynku europejskim będzie też można zamówić je z oszczędnym, wysokoprężnym 2.1 Mercedesa. Niewykluczone, że w przyszłości Infiniti zaprezentuje również sportowy wariant z dopiskiem IPL, w którym pod maską pracować będzie silnik benzynowy wzmocniony turbosprężarką. Niebawem powinniśmy poznać wszystkie szczegóły na temat Q50.

Infiniti LE Concept

>> Używane Infiniti G35 już od... <<

Jest to pierwszy model w portfolio japońskiego producenta, który otrzymał zupełnie nowe nazewnictwo (patrz: Infiniti zmienia nazewnictwo). Infiniti Q50 to następca serii G, a więc konkurent BMW serii 3, Audi A4 czy Mercedesa Klasy C. Póki co, nie znamy szczegółów nowego modelu - auto zadebiutuje najprawdopodobniej jeszcze dziś, w ramach samochodowego salonu w Detroit. Możemy za to pokazać Wam pierwsze zdjęcia nowego sedana z Japonii, które kilka godzin temu wyciekły do sieci.

Nieoficjalnie mówi się, że Infiniti Q50 otrzyma dwa warianty benzynowego V6 (zwykłej i hybrydowej) o pojemności 3,7 litra, a na rynku europejskim będzie też można zamówić je z oszczędnym, wysokoprężnym 2.1 Mercedesa. Niewykluczone, że w przyszłości Infiniti zaprezentuje również sportowy wariant z dopiskiem IPL, w którym pod maską pracować będzie silnik benzynowy wzmocniony turbosprężarką. Niebawem powinniśmy poznać wszystkie szczegóły na temat Q50.

Więcej o:
Komentarze (30)
Salon Detroit 2013 | Infiniti Q50
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 7_of_9

  Oceniono 24 razy 18

  Jak zacząłem czytać, że chodzi o rywala Mercedesa C i BMW 3, to byłem pewien, iż znów będzie to bałwochwalczy artykuł o skodzie Rapid.

 • Gość: wiki

  Oceniono 18 razy 10

  infiniti staje się coraz ładniejsze

 • szakez

  Oceniono 21 razy 9

  Infiniti nie jest autem dla VWieśniaków.

 • Gość: typ

  Oceniono 9 razy 5

  e jak do 250 tys , to może się skuszę .

 • Gość: Podpisz się

  Oceniono 9 razy 3

  Infinity czyli firma , u której o technolgię żebrze teraz mercedesik , u Dacii /Renault już wyżebrał .

 • karakalla

  Oceniono 1 raz 1

  Według tego, co piszą na portalach motoryzacyjnych, wygląda to tak naprawdę na bieżący model w nowej budzie, bo jeżeli chodzi o technikę, niewiele się zmieni. Platforma (która zadebiutowała w Nissanie Skyline jeszcze w 2001) i zawieszenie pozostają bez istotnych zmian, podobnie silniki.

 • Gość: marzyciel

  Oceniono 3 razy 1

  Ale projekt , przepiekna fura (tylko westchnąć)

 • Gość: Stefan

  Oceniono 10 razy 0

  a myslalem ze to o volvo bedzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX