Salon Detroit 2013 | Infiniti Q50

Tuż przed oficjalną premierą, do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia Infiniti Q50. Musimy przyznać, że auto prezentuje się naprawdę apetycznie
Infiniti Q50 Wiemy, jak będzie wyglądać Infiniti Q50. Tuż przed oficjalną premierą, do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia Infiniti Q50. Musimy przyznać, że auto prezentuje się naprawdę ładnie. Tuż przed oficjalną premierą, do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia Infiniti Q50. Musimy przyznać, że auto prezentuje się naprawdę ładnie. Jest to pierwszy model w portfolio japońskiego producenta, który otrzymał zupełnie nowe nazewnictwo. Infiniti Q50 to następca serii G, a więc konkurent BMW serii 3, Audi A4 czy Mercedesa Klasy C. Póki co, nie znamy szczegółów nowego modelu - auto zadebiutuje najprawdopodobniej jeszcze dziś, w ramach samochodowego salonu w Detroit. Możemy za to pokazać Wam pierwsze zdjęcia nowego sedana z Japonii, które kilka godzin temu wyciekły do sieci. Nieoficjalnie mówi się, że Infiniti Q50 otrzyma dwa warianty benzynowego V6 (zwykłej i hybrydowej) o pojemności 3,7 litra, a na rynku europejskim będzie też można zamówić je z oszczędnym, wysokoprężnym 2.1 Mercedesa. Niewykluczone, że w przyszłości Infiniti zaprezentuje również sportowy wariant z dopiskiem IPL, w którym pod maską pracować będzie silnik benzynowy wzmocniony turbosprężarką. Niebawem powinniśmy poznać wszystkie szczegóły na temat Q50.

Infiniti LE Concept

>> Używane Infiniti G35 już od... <<

Jest to pierwszy model w portfolio japońskiego producenta, który otrzymał zupełnie nowe nazewnictwo (patrz: Infiniti zmienia nazewnictwo). Infiniti Q50 to następca serii G, a więc konkurent BMW serii 3, Audi A4 czy Mercedesa Klasy C. Póki co, nie znamy szczegółów nowego modelu - auto zadebiutuje najprawdopodobniej jeszcze dziś, w ramach samochodowego salonu w Detroit. Możemy za to pokazać Wam pierwsze zdjęcia nowego sedana z Japonii, które kilka godzin temu wyciekły do sieci.

Nieoficjalnie mówi się, że Infiniti Q50 otrzyma dwa warianty benzynowego V6 (zwykłej i hybrydowej) o pojemności 3,7 litra, a na rynku europejskim będzie też można zamówić je z oszczędnym, wysokoprężnym 2.1 Mercedesa. Niewykluczone, że w przyszłości Infiniti zaprezentuje również sportowy wariant z dopiskiem IPL, w którym pod maską pracować będzie silnik benzynowy wzmocniony turbosprężarką. Niebawem powinniśmy poznać wszystkie szczegóły na temat Q50.