GRMN Sports FR Concept Platinum - tuning absolutny

W ręce Gazoo Racing trafiła sportowa Toyota GT86. Panowie zmienili w niej prawie wszystko - począwszy od wyglądu, a na silniku kończąc. Oto pierwsze oficjalne zdjęcia auta w pełnej krasie
Tuning absolutny W ręce Gazoo Racing trafiła sportowa Toyota GT86. W ręce Gazoo Racing trafiła sportowa Toyota GT86. Panowie zmienili w niej prawie wszystko - począwszy od wyglądu, a na silniku kończąc. Auto zyskało moc. Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, że mamy do czynienia z tuningiem GT86. Sportowa Toyota przeszła długą drogę, dzięki której zyskała to, czego brakuje jej w standardzie, czyli przede wszystkim dodatkową moc. Na zewnątrz zmieniono dosłownie wszystko. Nowe zderzaki, nakładki na progi, gigantyczne tylne skrzydło, nowe felgi, a nawet zupełnie inny kształt przednich i tylnych świateł - z modyfikacji powinni się ucieszyć przede wszystkim ci, dla których standardowej odmianie GT86 brakuje "tego czegoś". We wnętrzu jest podobnie. Modyfikacje w nim przeprowadzone każą stawiać GRMN Sports FR Concept Platinum w rzędzie z autami wyczynowymi. Sportowa kierownica, aluminiowe "dywaniki", kubły z prawdziwego zdarzenia i klatka bezpieczeństwa - można się tu poczuć jak w rajdówce. Sportowy duch przemawia poprzez każdy detal. I na szczęście nie jest to gadanie bezpodstawne. Pod maską sportowej Toyoty od Gazoo Racing pracuje silnik o mocy 330 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 431 Nm. Nie wiadomo, jak szybko stuningowana Toyota osiąga setkę. Wiadomo natomiast, że auto - dzięki zmodyfikowanemu układowi hamulcowemu - nie tylko szybciej przyspiesza, ale i wytraca prędkość. To się nazywa tuning absolutny.

Bardzo gorąca reklama Subaru BRZ

Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, że mamy do czynienia z tuningiem GT86. Sportowa Toyota przeszła długą drogę, dzięki której zyskała to, czego brakuje jej w standardzie, czyli przede wszystkim dodatkową moc.

Zacznijmy jednak od tego, co widać. Na zewnątrz zmieniono dosłownie wszystko. Nowe zderzaki, nakładki na progi, gigantyczne tylne skrzydło, nowe felgi, a nawet zupełnie inny kształt przednich i tylnych świateł - z modyfikacji powinni się ucieszyć przede wszystkim ci, dla których standardowej odmianie GT86 brakuje "tego czegoś".

We wnętrzu jest podobnie. Modyfikacje w nim przeprowadzone każą stawiać GRMN Sports FR Concept Platinum w rzędzie z autami wyczynowymi. Sportowa kierownica, aluminiowe "dywaniki", kubły z prawdziwego zdarzenia i klatka bezpieczeństwa - można się tu poczuć jak w rajdówce. Sportowy duch przemawia poprzez każdy detal. I na szczęście nie jest to gadanie bezpodstawne.

>> Używana Toyota Celica już od... <<

Pod maską sportowej Toyoty od Gazoo Racing pracuje silnik o mocy 330 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 431 Nm. Nie wiadomo, jak szybko stuningowana Toyota osiąga setkę. Wiadomo natomiast, że auto - dzięki zmodyfikowanemu układowi hamulcowemu - nie tylko szybciej przyspiesza, ale i wytraca prędkość. To się nazywa tuning absolutny.

Więcej o:
Komentarze (3)
GRMN Sports FR Concept Platinum - tuning absolutny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cbporady

  Oceniono 1 raz 1

     Poradnik CB radio

  www.radioamator.elektroda.eu

 • Gość: martm1

  Oceniono 1 raz -1

  pierwsza toyota od x modeli, która podoba mi się wizualnie

 • Gość: eeeee

  Oceniono 5 razy -1

  Toyota GT86 i Subaru BRZ to już są fajne sportowe auta, w zasadzie nie ma tuningować wyglądu tylko właśnie moc bo tego im brakuje... niestety z silnika 2.0 standardowo nie ma za dużo mocy. ECU, dolot, wydech w tym kierunku trzeba iść i autko cacy ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX