Chevrolet Spark po faceliftingu | Ceny

Do polskich salonów Chevroleta wjeżdża odświeżony Spark. Za najmniejsze auto tej marki trzeba zapłacić przynajmniej 28 990 zł. Co dostajemy w zamian?
Chevrolet Spark. Zmiany Do polskich salonów Chevroleta wjeżdża odświeżony Spark. Poliftingowego Chevrolet Sparka od pierwotnej wersji odróżniają nowe zderzaki, przednie i tylne lampy, poszerzona paleta lakierów i nowe wzory tapicerki. Za najmniejsze auto Chevroleta trzeba zapłacić przynajmniej 28 990 zł. Poliftingowego Sparka od jego pierwotnej wersji odróżniają nowe zderzaki, przednie i tylne lampy oraz poszerzona paleta lakierów. We wnętrzu odnajdziemy nowe wzory tapicerki. I już. Więcej zmian w odświeżonym maluchu Chevroleta nie odnajdziemy. Na liście silników w dalszym ciągu widnieją dwie pozycje - benzynówki o pojemnościach 1.0 i 1.2 l i mocy 68 i 82 KM. Sprzężono je z manualną skrzynią 5-biegową. W opcji znalazła się instalacja LPG. Wyposażenie w nią poliftingowego Sparka to wydatek 3 990 zł. Już najtańsza odmiana modelu została wyposażona m.in. w 6 poduszek powietrznych, wspomaganie kierownicy oraz dzieloną tylną kanapę. Topowa wersja Sparka oferuje znacznie bogatsze wyposażenie, na którego liście znajdziemy m.in. 14-calowe felgi, klimatyzację automatyczną, podgrzewane lusterka i wielofunkcyjną kierownicę.

Poliftingowego Sparka od jego pierwotnej wersji odróżniają nowe zderzaki, przednie i tylne lampy oraz poszerzona paleta lakierów. We wnętrzu odnajdziemy nowe wzory tapicerki. I już. Więcej zmian w odświeżonym maluchu Chevroleta nie odnajdziemy.

>>> Kilkuletniego Sparka można kupić za niecałe 15 tys. zł <<<


Nowości Chevroleta z Paryża

Na liście silników w dalszym ciągu widnieją dwie pozycje - benzynówki o pojemnościach 1.0 i 1.2 l i mocy 68 i 82 KM. Sprzężono je z manualną skrzynią 5-biegową. W opcji znalazła się instalacja LPG. Wyposażenie w nią poliftingowego Sparka to wydatek 3 990 zł.

Już najtańsza odmiana modelu została wyposażona m.in. w 6 poduszek powietrznych, wspomaganie kierownicy oraz dzieloną tylną kanapę. Topowa wersja Sparka oferuje znacznie bogatsze wyposażenie, na którego liście znajdziemy m.in. 14-calowe felgi, klimatyzację automatyczną, podgrzewane lusterka i wielofunkcyjną kierownicę.

Polskie ceny Chevroleta Sparka po faceliftingu:

- 1.0, LS: 28 990 zł,
- 1.0, LS+: 30 990 zł,
- 1.2, LT: 34 490 zł,
- 1.2, LT+: 35 990 zł,
- 1.2, LTZ: 39 990 zł.

Więcej o:
Komentarze (2)
Chevrolet Spark po faceliftingu | Ceny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: 1mississauga

    0

    W Kanadzie Chevrolet Spark Cena podstawowa wersja $ 11.845 + 1500 + HST 15% (podatek) w zaokragleniu $15ooo. silnik 1.2 L , 5 biegowa skrzynia manualna , lakier metalik bez doplaty 5 kolorow , kola 185 55R15 , aluminiowe felgi , el.otwieranie szyb , radio z CD ,6 poduszek, ABS ,ESP,centr.zamek. bez klimatyzacji. Bardzo drogo,w porownaniu do Hondy Civic sedan z bogatszym wyposazeniem cena brutto to $ 21.ooo.

  • Gość: b.

    Oceniono 2 razy -2

    trochę TATA Nano.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX