Sam zrób sobie prezent | Konkurs

Po liczbie zgłoszeń widzimy, że miłośników motoryzacyjnych gadżetów nie brakuje, a prezentów mamy coraz więcej. Na finiszu zabawy dołączył do nas Volkswagen. Jeśli chcecie dostać bluzę, koszulkę, latarkę lub inny gadżet z logo ulubionej marki, odpowiadajcie na proste pytania

Pytanie na dziś: Jak duży zastrzyk mocy daje system Push-to-Pass w samochodach wyścigowych przygotowanych na Volkswagen Castrol Cup Poland?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem redakcja@moto.pl, w tytule maila należy wpisać Święty Mikołaj13, a w treści wiadomości - prócz odpowiedzi - swoje dane adresowe i... to wszystko.

Wystarczy czekać na wiadomość od nas, a później na przesyłkę z prezentem. Każdego dnia niespodziankę zdobywa osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie.

Oczywiście nie pozostawiamy Was bez podpowiedzi. Znajdziecie ją tutaj: Volkswagen Castrol Cup Poland.

Fundatorami nagród w konkursie Moto.pl i Autotrader.pl są: Chevrolet, Toyota, Peugeot, Citroen, Skoda, Mitsubishi, Mazda, Castrol, Volkswagen i Mobil.

P.S. Warto ”zalajkować” naszą stronę na Facebooku. Informacja o kolejnej odsłonie konkursu kilka minut wcześniej pojawia się na naszym FP. Daj nam ”lajka” i bądź o krok przed innymi. ;)

Życzymy udanej zabawy,
Zespół Moto.pl i Autotrader.pl

Więcej o: