Polscy kierowcy idealni

Do tej pory myśleliśmy, że Polacy najlepiej znają się na ekonomii, piłce nożnej i medycynie. Teraz okazuje się, że są jeszcze przy tym najlepszymi kierowcami. Za takich uważa się 70 proc. naszych czytelników

Zasługujesz na odznakę "wzorowego kierowcy"?

I właśnie im należy się złota odznaka "wzorowego kierowcy", jaką Ministerstwo Transportu planuje przywrócić do łask. Tryb wręczania odznaki nie jest jeszcze znany, ale chętnych to tego zaszczytnego tytułu, jak widać, nie brakuje.

Z naszego sondażu wynika, że 70 proc. kierowców nie wyprzedza w miejscach niedozwolonych, nie wymusza pierwszeństwa, nie łamie ograniczeń prędkości, nie przejeżdża na żółtym świetle i jest uprzejma dla pieszych, rowerzystów i innych uczestników drogi. Słowem kierowcy idealni.

Czy tę uprzejmość widać na drogach? Mamy co do tego wątpliwości. Pewne jest, że 30 proc. naszych czytelników wybrało odpowiedź "nie jestem stąd". To chyba wyjaśnia wszystko.

Dziękujemy za udział w sondażu i gratulujemy poczucia humoru. Oto wyniki sondażu.

Czy uważasz się za wzorowego kierowcę?
- Tak, 52% ,
- Nie jestem stąd, 30%,
- Oczywiście, 18%

Więcej o:
Komentarze (10)
Polscy kierowcy idealni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  W ogóle co to za Ankieta?
  jakie odpowiedzi takie i wyniki- skoro nie było nawet odpowiedzi nie to o czym tu mówić......

 • Gość: 1mississauga

  Oceniono 1 raz 1

  Polak zna sie na wielu rzeczach ,ale jak wypije wtedy jest geniuszem. Ta propozycje dekorowania medalami kierowcow ,byla wymyslem geniusza .

 • Gość: dsfgdsg

  0

  podsunęliście niezły patent na nowe informacje w fakt.pl będą komentowali wyniki własnych idiotycznych ankiet!!!

 • samiec_alfa_romeo

  Oceniono 2 razy 0

  Ja nie wyprzedzam w miejscach niedozwolonych, nie wymuszam pierwszeństwa (jeszcze mi życie miłe), jestem bardzo uprzejmy na drodze zwłaszcza dla rowerzystów i pieszych, rzadko przejeżdżam na żółtym (tylko jeżeli musiałbym gwałtownie hamować) i niestety często przekraczam prędkość (ostatnio 10 pkt. karnych i 5 stów -_-) generalnie dobrze jest być miłym na drodze lepiej się jeździ.

 • Gość: lump

  Oceniono 1 raz -1

  Nie łamię nadmiernie przepisów ale i tak uważam się za fatalnego kierowcę - to dwie różne rzeczy i nawet świetny technicznie kierowca może być psychopatą nie uznającym żadnych norm prawnych...

 • Gość: ikiM

  Oceniono 4 razy -2

  ale nieważne wyniki ważne że volkswagen to gó... i się psuje każda motoryzacyjna wiadomość jest porównywana z modelami vw no to ja zacznę szczęśliwy posiadacz Passata 1,4 tsi zadowolenie z samochodu 100%

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX