Wyjątkowe prezenty mikołajkowe | II odsłona konkursu

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile na torze kartingowym? A może wolisz zasiąść za kierownicą bolidu F3? Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie i jako pierwszy wyślesz do nas maila. Zaczynamy drugi dzień konkursu!

Wczoraj rozpoczęliśmy cykl, którego ostatnia odsłona odbędzie się 6 grudnia 2012 roku. Dziś drugi dzień konkursu, w którym do zgarnięcia zaproszenie na gokarty. Ten, kto był, ten wie, że wyścigi na torze kartingowym to niezapomniana zabawa, przyprawiona nutką rywalizacji. Ten, kto nie był, musi tego spróbować. Tym bardziej, że u nas przygodę z gokartami można rozpocząć od odpowiedzi na jedno pytanie:

Jak nazywa się lider tegorocznej edycji Królewskiego Pucharu Kartingowego?

Odpowiedzi przysyłajcie na adres redakcja@moto.pl. W temacie maili wpiszcie: Konkurs - Wyjątkowyprezent2. Pamiętajcie, że pod uwagę bierzemy tylko prawidłowo zatytułowane wiadomości. Nagrodę dnia zgarnia ten, kto jako pierwszy przyśle do nas prawidłową odpowiedź.

Vouchery na prezenty w formie przeżyć ważne są przez rok. Termin realizacji prezentu można zarezerwować na stronie lub poprzez kontakt z konsultantem. Fundatorem nagród w konkursie jest Wyjątkowyprezent.pl.

Więcej o: