Wyjątkowe prezenty mikołajkowe | Konkurs

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile na torze kartingowym? A może wolisz zasiąść za kierownicą bolidu F3? Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie i jako pierwszy wyślesz do nas maila

Rozpoczynamy cykl, którego kolejne odsłony odbędą się 4 i 6 grudnia 2012 roku. Dziś pierwszy dzień konkursu, w którym do zgarnięcia zaproszenie na gokarty. Ten, kto był, ten wie, że wyścigi na torze kartingowym to niezapomniana zabawa przyprawiona nutką rywalizacji. Ten, kto nie był, musi tego spróbować. Tym bardziej, że u nas przygodę z gokartami można rozpocząć od odpowiedzi na jedno pytanie:

W jakim mieście znajduje się najdłuższy halowy tor kartingowy w Polsce?

Odpowiedzi przysyłajcie na adres redakcja@moto.pl. W temacie maili wpiszcie: Konkurs - Wyjątkowyprezent1. Pamiętajcie, że pod uwagę bierzemy tylko prawidłowo zatytułowane wiadomości. Nagrodę dnia zgarnia ten, kto jako pierwszy przyśle do nas prawidłową odpowiedź.

Vouchery na prezenty w formie przeżyć ważne są przez rok. Termin realizacji prezentu można zarezerwować na stronie lub poprzez kontakt z konsultantem. Fundatorem nagród w konkursie jest Wyjątkowyprezent.pl.