Nowy Chevrolet Corvette - pierwsze zdjęcia zegarów

Nowe wcielenie supersportowego Chevroleta zadebiutuje 13 stycznia. Amerykanie, od kilku tygodni, umiejętnie budują napięcie wokół auta. Nikomu nie udało się przyłapać go bez kamuflażu, ale już dziś możemy przyjrzeć się jego zegarom
Chevrolet Corvette Pierwsze zdjęcia zegarów Nowe wcielenie supersportowego Chevroleta zadebiutuje 13 stycznia. Amerykanie od kilku tygodni umiejętnie budują napięcie wokół auta Nowe wcielenie supersportowego Chevroleta zadebiutuje 13 stycznia. Amerykanie już od kilku tygodni umiejętnie budują napięcie wokół auta. Nikomu nie udało się przyłapać go bez kamuflażu, ale już dziś możemy przyjrzeć się jego zegarom. Producentom zdarzają się wpadki. Często zdjęcia ich nowych modeli, mimo zachowania wielkiej ostrożności, wyciekają do sieci na długo przed planowaną premierą. W Chevrolecie najwyraźniej wiedzą, jak dotrzymać tajemnicy. Wiedzą też, jak podtrzymywać zainteresowanie. Od kilku tygodni, z iście niemiecką regularnością, producent wypuszcza nowe materiały dotyczące supersportowego auta. Posiadacze konsoli Playstation mogą się nim nawet przejechać. Wystarczy wziąć udział w wirtualnych wyścigach w grze Gran Turismo 5. Nawet jednak tam samochód przykryty jest charakterystycznym kamuflażem. Na pierwsze zdjęcia odkrytej "Vetty" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Już dziś natomiast możemy przyjrzeć się jej ciekłokrystalicznym zegarom.
2009 Chevrolet Corvette ZR1. X09CH_CR048 (United States)
TOP 15 | Najfajniejsze zegary

Producentom zdarzają się wpadki. Często zdjęcia ich nowych modeli, mimo zachowania wielkiej ostrożności, wyciekają do sieci na długo przed planowaną premierą. W Chevrolecie najwyraźniej wiedzą, jak dotrzymać tajemnicy. Wiedzą też, jak podtrzymywać zainteresowanie.

Od kilku tygodni, z iście niemiecką regularnością, producent wypuszcza nowe materiały dotyczące supersportowego auta. Posiadacze konsoli Playstation mogą się nim nawet przejechać. Wystarczy wziąć udział w wirtualnych wyścigach w grze Gran Turismo 5. Nawet jednak tam, samochód przykryty jest charakterystycznym kamuflażem.

Na pierwsze zdjęcia odkrytej "Vetty" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Już dziś natomiast możemy przyjrzeć się jej ciekłokrystalicznym zegarom. A to dzięki zwiastunowi, udostępnionemu przez producenta.

ZOBACZ TAKŻE:

Top 10 | Najciekawsze deski rozdzielcze

Top 10 + 1 | Superlimuzyny

Więcej o:
Komentarze (3)
Nowy Chevrolet Corvette - pierwsze zdjęcia zegarów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Hmm

  Oceniono 1 raz 1

  Patrząc na to jak dobre recenzje zbierają ostatnie wersje Mustanga (Boss), czy Camaro i pamiętając o tym, że Corvette zawsze była o 3 długości przed resztą pojazdów z tamtejszego rynku - to może być genialne auto w cenie Caymana.

 • Gość: stanczyk

  0

  .. bedzie szybkie (podkrecone 6,2L V8), ale brzydkie (Transformers concept to raczej nie bedzie)
  powinno byc po amerykansku - muskularnie , a nie jakies pseudo ferrari-inspired design ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX