Jak nie powinno się jeździć motocyklem? | Wideo

Są motocykliści i są motocykliści. Wolelibyśmy, żeby takich chojraków jak na tym filmie było jak najmniej

Choć nie pochwalamy takiego stylu jazdy, jedno bohaterowi tego filmiku musimy oddać - poziom strachu musi mieć ustawiony naprawdę wysoko. Szaleństwa za kierownicą samochodu, nawet kiedy dojdzie do kolizji, z reguły kończą się jedynie pogiętą blachą. Wypadki z udziałem motocykli, dla ich właścicieli zwykle oznaczają co najmniej poważne obrażenia. "Zuch", którego możemy podziwiać na filmie postanowił pochwalić się światu swoimi umiejętnościami kierowania jednośladem w gęstym ruchu ulicznym. Aż dziwne, że nikomu nic się nie stało. Bez zbędnego moralizatorstwa, chcielibyśmy zaapelować - nie naśladujcie tego motocyklisty.

ZOBACZ TAKŻE:

Bączki i kraksy, czyli zima w USA

Ekstremalny drift cysterną

Więcej o:
Komentarze (9)
Jak nie powinno się jeździć motocyklem? | Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: brawo

  Oceniono 4 razy 4

  w kategorii SUCHAR jestescie lepsi niz Strasburger

 • Gość: crazy kamikadze

  Oceniono 5 razy 3

  Jego życie, byle innym nie zagrażał. A to co robi jest niebezpieczne dla innych...
  Jeśli przez ten miesiąc koleś nie stracił motoru (szkoda motoru) i życia przy okazji, to jest to kwestia czasu. Oby nikomu więcej nic się nie stało.

  Wystarczy, że któryś z samochodów zacznie zmieniać pas. Tak szybko jadącego motoru nie zdąży zobaczyć w lusterku. Wtedy gość na motorze nie ma szans.

  Raz nawet widziałem takiego kretyna na ulicy. Zobaczyłem go na horyzoncie w lusterku wstecznym i sobie pomyślałem, będę jechał innym pasem niż on na wszelki wypadek.
  Kilka metrów ode mnie zahaczył o tylny błotnik innego samochodu. Gość przekoziołkował trochę, a motor efektownie posunął asfaltem na pobocze... Tyle, że to w mieście i stanowiło to zagrożenie dla pieszych.
  Koleś miał szczęście, że ruch był stosunkowo mały i nie trafił pod koła któregoś z samochodów. Przeżył, przynajmniej było widać, że zaraz po wypadku jeszcze się ruszał. Ale po takich ewolucjach jakie na asfalcie zrobił, myślę, że bez guza nie wyszedł...

 • Gość: 9 83475

  Oceniono 2 razy 2

  Są dobre strony o motoryzacji i jest moto.pl, które chwali się filmem kilka miesięcy po jego publikacji.

 • Gość: arturx2

  Oceniono 1 raz 1

  Tak to nawet ja jeżdżę (akurat nie po Moskwie). Poszukajcie przejazdu obwodnicy Paryża z 10 lat temu w wykonaniu bodajże Nocnego Księcia 17 minut.

 • Gość: qwdf

  Oceniono 1 raz -1

  Motocykle sa wszedzie... patrzec w luserka... macie jeszce jakies inne madrosci???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX