Nowy Mini-rekord

Dotychczasowy rekord był imponujący, do Mini zmieściło się 27 szczupłych i wygimnastykowanych dziewcząt. O ile osób udało się go poprawić?
Ile osób mieści się w aucie? Ile osób mieści się w aucie?

Tym razem także postawiono na drobne dziewczęce kształty. Oczywiście, aby wziąć udział w biciu rekordy trzeba było wykazać się wysportowanym ciałem, ale też i hartem ducha.

Poprzedni rekord i tak robił wrażenie, bowiem wnętrze Mini, nienależące do szczególnie obszernych, pomieściło 27 osób. Tym razem w ciągu 18 minut do wnętrza udało się upchnąć o jedną więcej, czyli całe (na szczęście) 28 dziewcząt, z czego cztery w bagażniku. Całe szczęście, że pogoda była sprzyjająca, gdyż szyb raczej nie dałoby się zamknąć.

Całą impreza odbyła się w Potters Fields Park w Londynie w ramach corocznego dnia bicia rekordów Guinnessa.


ZOBACZ TESTY MINI:

Mini Cooper S Coupe - test | Za kierownicą

Mini Cooper S Bayswater - test | Liczy się uśmiech

MINI - ogłoszenia

Więcej o:
Komentarze (1)
Nowy Mini-rekord
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Faridahanum

    0

    Grogmir pisze:Ale o co Wam chodzi z tym niaeporacowenidm gry? Przypominam, że w Rome 1 frakcji grywalnych było praktycznie tyle samo, reszta do odblokowania w modach czyli prawdopodobnie tak, jak będzie tutaj, tylko, że w 2 zamiast rebeliantf3w będą dziesiątki prawdziwych państw (poszczegf3lne plemiona barbarzyńskie itd). Nieścisłości historyczne oczywiście się trafią, ale w porf3wnaniu z 1 (gdzie ciężko było o cokolwiek zrobionego historycznie ) i tak jest oogromny postęp. Kto nie wierzy, niech odpali Rome 1 bez modf3w.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX