Mercedes klasy E po liftingu przyłapany bez kamuflażu

To pierwsze zdjęcie poliftingowego Mercedesa klasy E pozbawionego kamuflażu. Samochód zadebiutuje wiosną przyszłego roku, ale już dziś wiadomo, jak będzie wyglądał

Wyciekły zdjęcia Mercedesa CLA

Zdjęcie zostało nadesłane do redakcji hiszpańskiego portalu Autofacil przez Victora Gutiérreza Pozę, który sfotografował odświeżoną E-Klasę w Madrycie. Fotografia wygląda na autentyczną, dlatego można uznać, że mamy do czynienia z pierwszym zdjęciem niemieckiej limuzyny po liftingu. Ale to nie wszystko.

Najprawdopodobniej na zdjęciu została uwieczniona nie zwykła odmiana modelu, a wersja 63 AMG. Wskazują na to charakterystyczne felgi, zza których wyłaniają się czerwone zaciski, przedni zderzak z gigantycznymi wlotami powietrza i - co przemawia za tym, że nie jest to zwykły pakiet AMG - napis V8 biturbo na skrzelach, który udało się odczytać Pozie.

W odświeżonej klasie E Mercedes zrezygnował z podwójnych reflektorów i zastąpił je standardowymi, które przywodzą na myśl najnowsze BMW serii 6 albo Opla Insignię. Jednak z ostateczną oceną wyglądu auta poczekamy na oficjalne zdjęcia modelu.

Źródło: Carscoop via Autofacil

ZOBACZ TAKŻE:

Szukasz "używańca"? Co powiesz na niezniszczalnego Mercedesa za 7 tys. zł?

Mercedes Citan | Polskie ceny startują od...

Chińczyk podrobi wszystko? Gelendę na pewno

Więcej o: