Czteromiejscowe Lamborghini zadebiutuje w przyszłym roku?

Lamborghini Aventador GT - tak ma się nazywać nowa odmiana supersportowego Lambo, w którym znajdzie się miejsce dla czterech osób. Premiera przedprodukcyjnego modelu ma się odbyć w Genewie
Czteromiejscowe lamborghini Debiut już w przyszłym roku? Lamborghini Aventador GT - tak ma się nazywać nowa odmiana supersportowego Lambo, w którym znajdzie się miejsce dla czterech osób Lamborghini porzuciło na razie prace nad SUV-em, ale raczej nie powiedziało jeszcze w jego kwestii ostatniego słowa. Z najnowszych, bardzo nieoficjalnych doniesień wynika, że przed debiutem SUV-a na rynku pojawi się Aventador GT, czyli supersportowe auto, w którym oprócz kierowcy zasiądą jeszcze trzy osoby. Czteromiejscowe i czterodrzwiowe lamborghini ma zostać zaprezentowane na Salonie Samochodowym w Genewie. Odwiedzający szwajcarskie targi będą mogli podziwiać koncepcyjną wersję modelu. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Aventador o przedłużonej płycie podłogowej miałby trafić do salonów. Doniesienia o nowej wersji flagowego modelu włoskiej marki nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone. Wcześniej przewidziana jest za to premiera Aventadora Spyder. Sportowiec ze składanym dachem ma trafić do salonów wiosną przyszłego roku.

Lamborghini Urus - pierwsze zdjęcia

Lamborghini na razie porzuciło prace nad SUV-em, ale nie powiedziało jeszcze w jego kwestii ostatniego słowa. Z najnowszych - nieoficjalnych - doniesień wynika, że przed jego debiutem na rynku pojawi się Aventador GT, czyli supersportowe auto, w którym, oprócz kierowcy, zasiądą jeszcze trzy osoby.

Czteromiejscowe i czterodrzwiowe Lamborghini ma zostać zaprezentowane na Salonie Samochodowym w Genewie. Odwiedzający szwajcarskie targi będą mogli podziwiać koncepcyjną wersję modelu. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Aventador o przedłużonej płycie podłogowej miałby trafić do salonów. Doniesienia o nowej wersji flagowego modelu włoskiej marki nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Wcześniej, bo już na jesień, przewidziana jest premiera Aventadora Spyder. Sportowiec ze składanym dachem ma trafić do salonów wiosną przyszłego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Chcesz Lamborghini Gallardo z 2008 roku? Szykuj pół miliona

RENM Aventador LE-C - Byk spuszczony ze smyczy

Lamborghini Aventador vs Porsche 911 | Wideo

Więcej o: