360 km/h na drodze publicznej | Wideo

Supersportowe samochody kuszą do szybkiej jazdy. Pewni Rosjanie postanowili sprawdzić ich możliwości na publicznej drodze

Na szczęście wyczyny pozbawionych wyobraźni Rosjan nie skończyły się - tym razem - tragicznie. Oba samochody, które wzięły udział w ulicznym wyścigu miały silniki o mocy około 1500 KM. Nissan GT-R AMS Alpha 12+ i Lamborghini Gallardo Underground Racing pędziły ponad 300 km/h na godzinę, kiedy przed nimi pojawił się radiowóz drogówki. Nie przeszkodził on w kontynuowaniu niebezpiecznego wyścigu. Zobaczcie sami.

ZOBACZ TAKŻE:

Nie licz na promocje. Kup już dziś jeden z najbardziej lubianych w Polsce samochodów. Ceny używanych od...

Ekstremalny drift... cysterną | Wideo

Piłeś, nie jedź... traktorem | Wideo

Więcej o:
Komentarze (55)
360 km/h na drodze publicznej | Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • arturx2

  Oceniono 43 razy 29

  Asfalt idealnie równy, na lewym pasie nie ma żadnych powolnych dziadków ani TIR-ów, palą się WSZYSTKIE latarnie. Kulturalny, cywilizowany kraj.

 • dtch

  Oceniono 43 razy 21

  W US już byłaby rozpoczęta obława, i wcale nie jest oczywiste, że wyszliby z tego z życiem.

 • johnny-kalesony

  Oceniono 25 razy 15

  Akurat policja będzie próbować ich zatrzymywać ... Gdyby tak się stało, następnego dnia już nie mieliby roboty. Synalkom wpływowych pałkowników wolno wszystko.

 • Gość: trolll

  Oceniono 15 razy 11

  Piękna maszyna.Łatwość z jaką się rozpędza...bajka.

 • tirinti

  Oceniono 26 razy 8

  W Niemczech pomykają po autostradach, w Rosji pomykają po autostradach, a my przez traktat wersalski żyjemy w fotoradarlandii. Krzyżacy moherowi gadają, że Putin chce nadwiślański kraj podbić a i gdzie te podboje?

 • boul81

  Oceniono 29 razy 5

  Nie rozumiem, jak można tolerować ludzi urządzających sobie wyścigi na publicznych drogach(do tego nie zamkniętych dla normalnego ruchu). Przecież ci szaleńcy kogoś w końcu zabiją, jeśli tylko siebie to mała strata, ale może się znaleźć przypadkowy, niewinny kierowca. Jak chcą sobie pojeżdzić to niech wynajmą tor lub lotnisko i jeżdżą sobie tak szybko , ile tylko fabryka dała i jak długo chcą, ale nie po publicznych drogach!!! Najgorsze jest to,że u nas dzieją się podobne rzeczy(tyle że tańsze auta...)

 • Gość: pan

  Oceniono 8 razy 4

  Chlopaki z Dragtimes :D

 • Gość: kirpek

  Oceniono 10 razy 4

  unlim to ewenement w skali światowej. poszukajcie troszkę jak ruskie (i nie tylko) się bawią i czym. ;)
  ta vett co tam jechała 750km to słabeusz wśród ich zabawek.

 • Gość: speedy

  Oceniono 21 razy 3

  1mississauga napisało "W normalnym kraju, gdzie sady i prawo jest równe dla wszystkich obywateli..."
  Nie ma takich krajów :) W jakim Ty świecie żyjesz ? Przykład antykomora i "Słowika". Wystarczy czy pisać dalej ? Prawdziwe zabawki są dla prawdziwych mężczyzn. Proste.
  Dla mnie jechali dobrze i nie nie widziałem, żeby coś na kimś wymuszali na drodze, zajeżdżali drogę itp...
  Dla mnie większym problemem są kiepscy kierowcy w naszym kraju, jadący 60 km na godzinę lewym pasem, zmieniający sobie pasy kiedy im się podoba, za grosz wyobraźni i znajomości przepisów ruchu drogowego. A tutaj - szeroka długa prosta ;) zero agresji, zero niebezpiecznych sytuacji. Więc nie wiem o czym piszesz. Poza tym pomyśl, skoro ich stać na takie samochody... ;) na pewno pracują od 8 do 16 w biurze, prawda ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX