Mazda CX-9 przeszła facelifting

Już w tym roku do salonów Mazdy trafi odświeżone CX-9. Samochód upodobniono do najnowszych aut japońskiej marki. I wyszło mu to na dobre

Najnowszy język stylistyczny Mazdy jest bardzo dynamiczny, wyrazisty i "lekki". Takich kształtów nabrało też odświeżone CX-9. To już drugi lifting tego modelu. Poprzedni "terenowa" Mazda przeszła trzy lata temu.

Na razie Japończycy opublikowali zdjęcia jedynie przodu auta. To niewiele, ale jest się czemu przyglądać. Nowy grill i - przede wszystkim - reflektory wyglądają nowocześnie i dodają CX-9 charakteru, przypominając jednocześnie, że model należy teraz do najmłodszej rodziny Mazdy. Nietrudno zauważyć tu nawiązania do zaprezentowanych wcześniej CX-5 i nowej "szóstki". Odświeżony SUV może się podobać.


Nowa Mazda 6 | Wielka galeria + wideo

Japończycy zapewniają, że do wykończenia wnętrza użyli szlachetniejszych materiałów. Nie możemy tego potwierdzić, bo Mazda nie opublikowała jeszcze jego zdjęć. Tył auta też pozostaje tajemnicą.

Pod maską poliftingowej Mazdy CX-9 nie zagościły nowości. Za to nie brakuje ich na liście wyposażenia, gdzie znalazły się m.in. system ostrzegający o przeszkodzie znajdującej się na drodze, system zabezpieczający przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu i system automatycznej zmiany rodzaju świateł.

Oficjalna premiera modelu odbędzie się na Salonie Samochodowym w Sydney, który wystartuje w przyszłym miesiącu. Odświeżone CX-9 trafi do salonów jeszcze w tym roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Mazdę CX-9 z 2008 roku można mieć za 65 tys. zł

Mazda MX-5 po faceliftingu

Będzie wspólny roadster Mazdy i Fiata

Więcej o:
Komentarze (10)
Mazda CX-9 przeszła facelifting
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jjagislaw

  Oceniono 8 razy 8

  miodzio... piękny samochód

 • muchacho

  Oceniono 8 razy 6

  ... i tylko CX-7mki żal ...

 • Gość: bigos

  Oceniono 2 razy 2

  ciekawe, czy dalej można sprowadzić ją przez dealera za lekko ponad stówę?

 • Gość: none

  Oceniono 4 razy 0

  Zamiast poprawiać całkiem niezłą stylistykę niech lepiej skupią się na wnętrzu. Tam mają jeszcze duuuuużo do poprawienia.

 • Gość: mruwa

  Oceniono 5 razy -3

  chej gimbusy , idzta lepiej na wykopki to smalcu sie nawpie...ta !

 • Gość: close

  Oceniono 37 razy -9

  Wygląda koszmarnie i tandetnie
  upodobniło się do ałdi pospolitus dupowóz
  i zeszła na psy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX