Dwie dziewczyny i Dacia Sandero | Wideo

Oto dowód, że połączenie dwóch dziewczyn i samochodu może okazać się mieszanką wybuchową

Są tacy, którzy od pierwszego dnia za kółkiem z parkowaniem radzą sobie doskonale. Dla innych, nawet po ukończeniu kursu na prawo jazdy i odebraniu wymarzonego dokumentu, parkingowe manewry to czarna magia. Bohaterka poniższego filmiku należy do drugiej kategorii.

W klipie widać jej zmagania z Dacią Sandero Stepway. Mimo wielokrotnych prób, auto złośliwie nie chce wjechać w upatrzone miejsce parkingowe. W końcu z odsieczą przychodzi koleżanka i... rozpętuje się piekło. Efekt? Trzy zniszczone samochody i posiniaczona koleżanka.

Najciekawsza jest jednak reakcja pani kierującej Dacią. Po wszystkim, jak gdyby nigdy nic, odjeżdża w siną dal. Podejrzewamy, że przypomniała sobie o jakimś bardzo ważnym spotkaniu.

ZOBACZ TAKŻE:

Stać Cię na samochód używany. Sam zobacz!

Nie śpij na skuterze! | Wideo

W Arabii Saudyjskiej policja nie ściga. Ona jest ścigana | Wideo

Więcej o:
Komentarze (11)
Dwie dziewczyny i Dacia Sandero | Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • art_102

  Oceniono 14 razy 14

  N oe nie wiem, czy "posiniaczona koleżanka.". Na filmie widać wyraźnie, że została przygnieciona miedzy dwoma samochodami. Może mieć bardzo poważne obrazenia. Ta co kierowała samochodem nie tylko jeździ jak durna, ale zachowuje sie tak samo. Pogruchotałą koleżance kości i spokojnie odjechała. Zdecydowanie na prawko, obok standardowyvch badań, powinny być testy na inteligencję. Świerzy narybek kierowców różne głupoty robi, ale ta panienka, to generalnie jest debilką. Takiej nie wolno puszczać miedzy ludzi.

 • pandzik

  Oceniono 7 razy 3

  Coraz fajniejsze autka robi Dacia. Oby tak dalej.

 • xarte

  Oceniono 2 razy 2

  to przecież rosja. tam jedyny papier jaki liczy się dla milicji to papier z cyframi i znakiem wodnym.
  prawko dostała za taki papier. i za taki papier milicja jeszcze wpie... mandaty gosciom co postawili auta na parkingu narazajac pania kierujaca dacią na stres.

 • Gość: miki

  Oceniono 30 razy -2

  Trzeba być wyluzowanym, nie można się od razu denerwować, ktoś zginął? No właśnie, na pewno właściciele tych dwóch pojazdów które "dotknęła" ta pani podejdą do tego spokojnie, trzeba być tolerancyjnym...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX