Koncerny powinny dokonywać samokrytyki | Wyniki sondażu

W ostatnim sondażu pytaliśmy, czy koncerny powinny dokonywać samokrytyki. Ponad 40 proc. z Was odpowiedziało, że powinny, co świadczy o ich uczciwości. Dość sporą grupę stanowili też Czytelnicy, którym jest to obojętne

W głosowaniu wzięło udział 1325 Czytelników Moto.pl. Zdecydowaną większość oddanych głosów (559) zdobyła odpowiedź: "Tak, to świadczy o ich uczciwości". Najrzadziej zaznaczaną odpowiedzią była: "Lepiej po cichu poprawiać błędy". Tego zdania było 16 proc. odpowiadających, czyli 206 z 1325 z Was. Oto szczegółowe wyniki przygotowanego przez nas sondażu:

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.

ZOBACZ TAKŻE:

Miejskie auto z 2000 roku za niecałe 7 tys. zł

Już stawiają pierwsze z 300 nowych fotoradarów. Gdzie? Mamy mapę

Ile punktów karnych można zgarnąć w kilkanaście minut? Ponad 300

Więcej o:
Komentarze (3)
Koncerny powinny dokonywać samokrytyki | Wyniki sondażu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jjagislaw

  Oceniono 1 raz 1

  Zrobcie sondaz KTORE KONCERNY NAJRZADZIEJ DOKONUJA SAMOKRYTYKI.

  Wygra VAG na 100%.

 • Gość: fragles102

  0

  "25% Nie, to może obniżyć pozycję marki (337)"

  337 pasjonatów włoskiej pseudo motoryzacji, hehe. Włosi choć produkują babską tandetę od zarania dziejów, nigdy nie mieli odwagi przyznać się do błędów i tej ich kultowej awaryjności hehe. Japończycy muszą się ciagle przyznawać do porażek. A zobaczcie na niemców - idealna reputacja, doskonałe samochody, nie to co reszta tandety hehe.

 • Gość: jacek

  Oceniono 1 raz -1

  Zilustrowanie wyników sondażu miną Ricka Wagonera z czasów, kiedy firmowym odrzutowcem poleciał do Waszyngtonu poprosić Kongres o kilkadziesiąt miliardów na ratowanie tonącego GM, to najokrutniejsza możliwa kpina z tych wyników. I słusznie. Liczenie na publiczną samokrytykę i uczciwość w korporacyjnym świecie nie świadczy najlepiej o znajomości realiów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX