Inter Cars Motor Show

Już w najbliższy weekend, teren lotniska na warszawskim Bemowie zmieni się w wielką arenę, na której wystąpią znane nazwiska sportów motorowych oraz muzyczni wykonawcy

Na imprezie pojawią się wielkie nazwiska (nie tylko polskiego) motorsportu. Między innymi Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar, Krzysztof Hołowczyc i Maciej Oleksowicz, którzy wezmą udział w widowiskowym Master Race z super odcinkiem specjalnym.

Na arenie nie zabraknie także driftu. Pokaz swoich możliwości zademonstruje m.in. Bartek Ostałowski, który swoje auto prowadzi stopą. Stunt motocyklowy reprezentowany będzie przez Huberta Raptowskiego i kaskaderkę Mai-Lin. Będzie można podziwiać również Teryy'ego Granta, który swoimi wyczynami wpisał się już do Księgi Rekordów Guinessa.

Motoryzacyjne widowisko zostanie wzbogacone o pokazy typu Drag Show. Na warszawskim Bemowie za kierownicą Corvette VTG 4x4 zasiądzie rekordzista Europy na ¼ mili - Grzegorz Staszewski, widzowie będą mogli podziwiać także Marcina Blautha w Camaro 4x4 i Dimy Nahula w Chevy Pick Up.

Podczas Inter Cars Motor Show będzie można zobaczyć Globe of Speed w formie stalowej kuli, w której może jeździć jednocześnie kilku motocyklistów. Jedną z największych, a na pewno najgłośniejszych, atrakcji będą natomiast przejazdy Jet-Car’a i Jet-Bike’a, napędzanych silnikami odrzutowymi.

Impreza wzbogacona będzie o pokazy sceniczne. W sobotę zagrają Mrozu, Maja Kleszcz & Incarnations i June. W niedzielę na scenie wystąpi m.in. Fox, Power of Trinity, DJ Cent, a zwieńczeniem całego wydarzenia będzie koncert Brodki.

Więcej informacji na temat imprezy (m.in. o biletach) znajdziecie na stronie organizatora: www.intercarsmotorshow.pl.

Więcej o: