Dziewczyna i... Chevrolet Camaro

Lato, wakacje, urlop... no może nie dla wszystkich, ale to na pewno czas większego luzu. Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Zresztą zobaczcie sami...

Chevrolet Camaro | Test Wideo

Dziewczyny i motoryzacja to rzecz nierozłączna. Właściwie od początków motoryzacji piękne panie pozowały przy samochodach. Ładne kobiety są wizytówką salonów motoryzacyjnych, kalendarzy firm samochodowych i oponiarskich, katalogów z częściami zamiennymi, imprez motoryzacyjnych itp. itd. W Polsce przez długie lata do tego świata wprowadzał nas tygodnik "Motor" publikując co tydzień "dziewczynę Motoru". Postanowiliśmy przejąć pałeczkę i zorganizowaliśmy profesjonalną sesję fotograficzną. Tak więc to zobaczycie tylko u nas!

Do naszej pierwszej sesji zaprosiliśmy Angelikę Fajcht. Nie sądzę, żeby zbyt wielu naszych czytelników zaglądało na Plotka, więc pewnie nie wiecie, że biust Angeliki niedawno wywołał niezłe poruszenie. W tej sprawie wypowiadała się nawet pani minister Elżbieta Radziszewska. Stało się to po emisji jednego odcinków emitowanego w TVN programu "Top Model", w którym Angelika brała udział. Jeden z jurorów dopuścił się "macania jej piersi". Wybuchł skandal, Angelika trafiła na okładkę Playboy'a, a teraz na sesję z Chevroletem Camaro.

Do wykonania zdjęć zaangażowaliśmy Agnes Kubicką, która ma doświadczenie w aktach, zdjęciach fashion i beauty. Agnes dobrze wie, co chcą oglądać faceci, dlatego często jej prace trafiają do gazet typu Playboy, Maxim czy FHM, w kraju i zagranicą.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Was kolejną tego typu sesję...

Modelka
Samochód
Angelika Fajcht Chevrolet Camaro
wzrost: 175 cm moc: 405 KM
wymiary: 90/60/90 cm V-max: 250 km/h
0-100 km/h: 5 s
doświadczenie:
gwiazda programu "Top Model"
Miss Wielkopolski 2008

doświadczenie:
Muscle Car

 

Zdjęcia: Agnes Kubicka | www.agneskubicka.pl
Fryzjer: Marcin Włodarczyk | www.jabbar-salon.pl
Make-up: Natalia Gorbaczewska-Kuźniak
Stylizacja: Joanna Serwus

ZOBACZ TAKŻE:

Za ile można kupić używane Camaro?

Dziewczyny i samochody, wczoraj i dziś

45 lat Chevroleta Camaro

Więcej o: