Renault stworzy markę premium?

Renault z zazdrością patrzy na sukcesy stworzonej przez Citroena linii DS. Według francuskiej prasy ma w planach wykreowanie czegoś na jej kształt, a w odleglejszej przyszłości wprowadzenie na rynek odrębnej marki premium
Renault stworzy markę premium? Renault z zazdrością patrzy na sukcesy stworzonej przez Citroena linii DS Renault z zazdrością patrzy na sukcesy stworzonej przez Citroena linii DS. W przyszłości chce wprowadzić na rynek odrębną markę premium, Initiale Paris Renault z zazdrością patrzy na sukcesy stworzonej przez Citroena linii DS. Według francuskiej prasy ma w planach wykreowanie czegoś na jej kształt, a w odleglejszej przyszłości wprowadzenie na rynek odrębnej marki premium. Początkowo w gamie wyodrębnionego oddziału Renault miałoby się znaleźć kilka modeli, które wyróżniałyby się oryginalnym wyglądem, lepszymi materiałami we wnętrzu i przestylizowanym znaczkiem - takie rozwiązanie znamy z Citroenów z serii DS. Francuzi podobno rozważają nazwę Initiale Paris. Z czasem ekskluzywna linia specjalna mogłaby się stać odrębną marką. I to nie byle jaką, bo premium. Gama modelowa nie ograniczyłaby się jedynie do limuzyn. Mogłyby się w niej znaleźć auto miejskie, kompakt, coupe i limuzyna, która zastąpiłaby chłodno przyjęte przez rynek Latitude. Na razie Renault oficjalnie nie potwierdza tych informacji.
Nowe Renault Clio
Nowe Renault Clio na pierwszym zdjęciu

Początkowo w gamie wyodrębnionego oddziału Renault miałoby się znaleźć kilka modeli, które wyróżniałyby się oryginalnym wyglądem, lepszymi materiałami we wnętrzu i przestylizowanym znaczkiem - takie rozwiązanie znamy z Citroenów z serii DS. Francuzi podobno rozważają nazwę Initiale Paris. Z czasem ekskluzywna linia specjalna mogłaby się stać odrębną marką. I to nie byle jaką, bo premium.

Gama modelowa nie ograniczyłaby się jedynie do limuzyn. Mogłyby się w niej znaleźć auto miejskie, kompakt, coupe i limuzyna, która zastąpiłaby chłodno przyjęte przez rynek Latitude. Na razie Renault oficjalnie nie potwierdza tych informacji.

ZOBACZ TAKŻE:

To chyba najoryginalniejsze Renault w historii. Można je kupić już za 22 tys. zł

Renault Fluence ZE i Kangoo ZE - polskie ceny

Francuski van po drobnych zmianach | Galeria