Paryż 2012 | Kia Carens jesienią

Jesienią w Paryżu Kia pokaże czwartą generację swojego kompaktowego minivana o nazwie Carens. Tym razem konkurencja nie będzie mieć lekkiego snu
Kia Ceed - test | Pierwsza jazdaKia Ceed - test | Pierwsza jazda

Stylistyka modeli Kia nie była ich mocną stroną aż do 2007 roku, kiedy to na rynku zadebiutował Cee'd. Od tego czasu koreańskie samochody zaczęły wyglądać zupełnie inaczej. Dodatkowo materiały użyte do ich wykończenia nie odstają od konkurencji, podobnie jest od strony jezdnej. Taki jest też nowy Cee'd. To on posłuży za bazę do budowy czwartej generacji minivana Carens.

>>> Kia Carens - tani minivan z drugiej ręki <<<

Osoby o długich odnóżach nie muszą się obawiać. Płyta podłogowa ulegnie znacznym modyfikacjom, dzięki którym rozstaw osi ma się znacząco zwiększyć. Jest to konieczne, aby można było zaoferować odmianę siedmioosobową, a ta jest już potwierdzona.

Kia Cee'd to dobry samochód, który nie musi się niczego wstydzić. Jeśli bazujący na nim Carens zachowa jego zalety, na ryku aut rodzinnych pojawi się poważny gracz.

Więcej szczegółów poznamy tuż przed debiutem planowanym jesienią, na salonie samochodowym w Paryżu.


ZOBACZ TAKŻE:

Nowa Kia Sorento - pierwsze zdjęcia

Hyundai i Kia wyprzedzają Citroena

Kia - ogłoszenia

Więcej o:
Komentarze (3)
Paryż 2012 | Kia Carens jesienią
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: wiki

    0

    wszystkie samochody kii wyglądają dobrze oczywiście nowe bo te modele debiutujące 9-7 lat temu to szkoda gadać

  • pluuto

    Oceniono 1 raz -1

    Te wszystkie Kije i Hyundaje, które tylu osobom się podobają ponieważ mocno eksperymentują z wyglądem i idą odważnie szybko się znudzą, za parę lat aktualne modele ciężko będzie sprzedać nie wspominając o stracie wartości. Inaczej jest z ostrożniejszymi i ponadczasowymi bryłami, one długo dużo dłużej się podobają chociaż nie maja takiego wejścia jak te odważniejsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX