Citroen C3 - lifting w rytmie samby

Brazylijski oddział Citroena pokazał pierwsze zdjęcia miejskiego C3 po liftingu
Citroen C3 - lifting w rytmie samby Brazylijski oddział Citroena pokazał pierwsze zdjęcia miejskiego C3 po liftingu Brazylijski oddział Citroena pokazał pierwsze zdjęcia miejskiego C3 po liftingu. Zmiany są zauważalne zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz auta Właśnie mijają dokładnie trzy lata od prezentacji drugiej generacji Citroena C3. To już najwyższy czas na zmiany. Najpierw dowiedział się o nich oddział w Brazylii i stamtąd pochodzą pierwsze zdjęcia odświeżonego malucha. Nowa twarz odsłania nową koncepcję stylistyczną. Przednie reflektory o nowym kształcie połączone są podwójnym ożebrowaniem grilla. Pod nim znajduje się spory wlot powietrza o nowym kształcie. Nowością są światła LED do jazdy dziennej. Z tyłu zmian nie widać. Zupełnie nowa jest deska rozdzielcza. W oczy rzucają się przede wszystkim okrągłe kratki nawiewu. Panel centralny także jest zupełnie nowy i wykonany z lepszych materiałów, przez co C3 zbliży się nieco do większych braci, oferując jak oni ładne i stylowe wnętrze. Na rynku brazylijskim auto oferowane jest z silnikami dwupaliwowymi Flex. Ewentualne zmiany w palecie jednostek europejskich nie są jeszcze znane.
Citroen C3 1.6 e-HDI - test | Za kierownicąCitroenC3 1.6 e-HDI - test

Właśnie mijają dokładnie trzy lata od prezentacji drugiej generacji Citroena C3. To już najwyższy czas na zmiany. Najpierw dowiedział się o nich oddział w Brazylii i stamtąd pochodzą pierwsze zdjęcia odświeżonego malucha.

>>> Citroen C3 z drugiej ręki <<<

Nowa twarz odsłania nową koncepcję stylistyczną. Przednie reflektory o nowym kształcie połączone są podwójnym ożebrowaniem grilla. Pod nim znajduje się spory wlot powietrza o nowym kształcie. Nowością są światła LED do jazdy dziennej. Z tyłu zmian nie widać.

Zupełnie nowa jest deska rozdzielcza. W oczy rzucają się przede wszystkim okrągłe kratki nawiewu. Panel centralny także jest zupełnie nowy i wykonany z lepszych materiałów, przez co C3 zbliży się nieco do większych braci oferując jak oni ładne i stylowe wnętrze.

Na rynku brazylijskim auto oferowane jest z silnikami dwupaliwowymi Flex. Ewentualne zmiany w palecie jednostek europejskich nie są jeszcze znane.


ZOBACZ TAKŻE:

Citroen DS5 - test | Pierwsza jazda

Toyota idzie na współpracę z PSA

Citroen - ogłoszenia