Citroen C3 - lifting w rytmie samby

Brazylijski oddział Citroena pokazał pierwsze zdjęcia miejskiego C3 po liftingu
Citroen C3 - lifting w rytmie samby Brazylijski oddział Citroena pokazał pierwsze zdjęcia miejskiego C3 po liftingu Brazylijski oddział Citroena pokazał pierwsze zdjęcia miejskiego C3 po liftingu. Zmiany są zauważalne zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz auta Właśnie mijają dokładnie trzy lata od prezentacji drugiej generacji Citroena C3. To już najwyższy czas na zmiany. Najpierw dowiedział się o nich oddział w Brazylii i stamtąd pochodzą pierwsze zdjęcia odświeżonego malucha. Nowa twarz odsłania nową koncepcję stylistyczną. Przednie reflektory o nowym kształcie połączone są podwójnym ożebrowaniem grilla. Pod nim znajduje się spory wlot powietrza o nowym kształcie. Nowością są światła LED do jazdy dziennej. Z tyłu zmian nie widać. Zupełnie nowa jest deska rozdzielcza. W oczy rzucają się przede wszystkim okrągłe kratki nawiewu. Panel centralny także jest zupełnie nowy i wykonany z lepszych materiałów, przez co C3 zbliży się nieco do większych braci, oferując jak oni ładne i stylowe wnętrze. Na rynku brazylijskim auto oferowane jest z silnikami dwupaliwowymi Flex. Ewentualne zmiany w palecie jednostek europejskich nie są jeszcze znane.
Citroen C3 1.6 e-HDI - test | Za kierownicąCitroenC3 1.6 e-HDI - test

Właśnie mijają dokładnie trzy lata od prezentacji drugiej generacji Citroena C3. To już najwyższy czas na zmiany. Najpierw dowiedział się o nich oddział w Brazylii i stamtąd pochodzą pierwsze zdjęcia odświeżonego malucha.

>>> Citroen C3 z drugiej ręki <<<

Nowa twarz odsłania nową koncepcję stylistyczną. Przednie reflektory o nowym kształcie połączone są podwójnym ożebrowaniem grilla. Pod nim znajduje się spory wlot powietrza o nowym kształcie. Nowością są światła LED do jazdy dziennej. Z tyłu zmian nie widać.

Zupełnie nowa jest deska rozdzielcza. W oczy rzucają się przede wszystkim okrągłe kratki nawiewu. Panel centralny także jest zupełnie nowy i wykonany z lepszych materiałów, przez co C3 zbliży się nieco do większych braci oferując jak oni ładne i stylowe wnętrze.

Na rynku brazylijskim auto oferowane jest z silnikami dwupaliwowymi Flex. Ewentualne zmiany w palecie jednostek europejskich nie są jeszcze znane.


ZOBACZ TAKŻE:

Citroen DS5 - test | Pierwsza jazda

Toyota idzie na współpracę z PSA

Citroen - ogłoszenia

Więcej o:
Komentarze (6)
Citroen C3 - lifting w rytmie samby
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: abc

  0

  DLa informacji Pana Kiepskiego redaktora, światła są te same, różnica jest w grilu i plastikach, a największa we wnętrzu o czym już wiele osób pisąło.

 • Gość: asd

  Oceniono 8 razy 0

  Tragedia ten lifting. Z zewnątrz to już 34901390 auto, które wygląd psują LED-y. W środku natomiast bida w porównaniu z aktualną wersją. Czyżby Citroen narzekał na sprzedaż DS3 i celowo dał gorsze wnętrze do "zwykłego" C3?

 • Gość: van der Cyc

  Oceniono 1 raz -1

  Taki sobie ten lifting. W środku będzie wyglądał gorzej niż obecna wersja.

 • Gość: mięso

  Oceniono 9 razy -1

  Mi się najbardziej podoba Citroen C3 pierwszej generacji, najpierwszy bez żadnych faceliftingów. Chętnie kupiłbym sobie takiego, ale niestety nie spełnia moich potrzeb :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX