Komentarze (40)
Nowe szczegóły na temat nowego roadstera Alfy Romeo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Kops

  Oceniono 16 razy -12

  Mam sympatię do mazdy za RX-8 ale nie rozumiem, dlaczego ciągnie ją do mezaliansu z parchami? Był ford, przez co 3-ka była plastikowym fokusem (jest w rodzinie - morze trzeszczącego plastiku, plastikowe zapinki w komorze silnika - posiadacze peżotowskiego diesla 1,6 - sprawdźcie mocowanie odmy pod plastikową osłoną - jeśli jeszcze nie pękło to pewnie trzaśnie lada moment).

  A teraz ten mezalians z alfą, która robi auta na wystawy a nie do jazdy (miałem 2 fiaty, trauma na całe życie). Mazda uwolniwszy się od forda powinna kroczyć własną drogą. A zamiast tego zachowuje się jak szlachcianka, która puszcza się z chłopami z okolicy... Zgroza!

 • Gość: japanese

  Oceniono 33 razy -25

  Alfa była, jest i będzie tylkopotwornym włoskim szajsem. Nawet jak w ostatnich modelach sie trochę poprawili to i tak jest w tej firmie coś postawionego na głowie. Otłuszczone po 1,7 tony Brery czy 159 kombi nie mają sportowych osiągów mimo wielkich silnikow które palą monstrualne ilości paliwa.

  Alfa to dla mnie zawsze synonim takiej fanaberii dla ekscentrycznego geja czy fryzjera, który ponad jakość i rozenznanie dobrej mechaniki przedkłada "styl pięknej włoszki" co potem widać w cenach używanych i rankingach. Nikt tego używanego badziewia nie chce brać, bo styl "pięknej Włoszki" to czynnik który może urzec jedynie geja i tylko jak auto jest nowe. Potem zaczyna się wielkie rozczarowanie "pieknością"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX