Komentarze (47)
Fiat 500L w całej okazałości | Galeria
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lagenko.pl

  Oceniono 12 razy -6

  wstawki jak w skodzie, a tył, jak u matiza

 • jjagislaw

  Oceniono 10 razy -8

  Włoska pokraka. Design mdły i mało męski , po wnętrzu widać , że materiały to raczej z odzysku , zapewne obrzydliwe w dotyku jak w każdym fiacie. No i na koniec perełka pod maską. . . dwa cylindry ha ha ha ha ha ha ha!!!. . . Ta marka stacza się coraz bardziej na dno. Niedługo będa fiaty z napędem Flinstonowym.
  Za produkowanie takiego syfu powinno się wysyłać ludzi pracujących w bądź co bądź poważnych firmach, na leczenie. A najlepiej niech przestaną produkować samochody i zaczną robić makaron. Nawet jakbym był gejem to wstydziłbym się w takim kiczowatym samochodzie pokazać.
  Ludzie co to sie dzieje na tym świecie. . . Przecież takiej tandety nawet nie sposób skomentować w normalny sposób , takie samochody uwłaczają motoryzacji , powinno się je tępić.
  Za cene tego taniego obrzydlistwa można dostać świetne używane samochody klasy premium - BMW E38 albo Audi A6 , przecież one nawet po 10 czy 15 latach będą w lepszym stanie , niż ten fiat wyjeżdżający z fabryki.
  I lepiej przemyślcie taką opcję , zacznijcie się interesować porządnymi samochodami , a nie wspieracie zabijanie motoryzacji przez jakieś włoskie pseudo samochody.
  Zdenerwowałem się.

  Pozdrawiam.
  Jan Jagisław

  (TO JEDYNE KONTO Z JAKIEGO AKTUALNIE PISZE, WSZELKIE INNE "GOŚĆ: JJAGISLAW" TO TYLKO ZAKOMPLEKSIONE PODSZYWACZE Z DEPRESJĄ, PROSZĘ MODERATORÓW O KASOWANIE ICH WPISÓW.)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX