MotoEuro 2012 | Pierwszy półfinał

Już dziś pierwszy półfinał Euro. Piłkarski wieczorem w telewizji, a nasz - motoryzacyjny - już teraz. Tylko od Was zależy, która ekipa awansuje do wielkiego finału

Walka może być wyjątkowo wyrównana, bo w pierwszym półfinale znalazły się dwa, bardzo ciekawe auta sportowe. Po jednej stronie Duńczycy i ich drapieżne Zenvo ST1. Kraj może i mały, ale ludzie ducha mają wielkiego. Trudno się dziwić, wszak to potomkowie nieustraszonych wikingów.

Supersportowe ST1 od początku konkursu pokazuje swoim przeciwnikom gdzie raki zimują, pewnie awansując do kolejnych rund. W ćwierćfinale nie dało się nawet samej Skodzie Octavii. Wynik półfinału można by uznać za przesądzony, gdyby nie fakt, że do walki z Zenvo stanie najnowsze dzieło inżynierów z Maranello. Duńskie superauto może i ma te 1100 KM, ale nie ma szans z Ferrari jeśli chodzi o renomę i doświadczenie w budowaniu sportowych aut.

Która maszyna bardziej zasługuje na awans do finału? Głosujcie, wybierajcie! Głosy liczymy do jutra, do północy.

vs
Na awans do finału bardziej zasługuje ekipa z:
Danii (Zenvo ST1)
37%
16 głosów
Włoch (Ferrari F12 Berlinetta)
63%
27 głosów
Więcej o:
Komentarze (1)
MotoEuro 2012 | Pierwszy półfinał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • misiaczek1281

    Oceniono 2 razy 0

    Przecież takich aut na polskich drogach prawie nie ma... są Volkswageny, Audi, Ople i Fiaty...po co tworzyć jakieś finały ? Jakie są kryteria wyboru? "Kto więcej kliknie na huurrra? "

    Buhahhahahahahaha ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX