MotoEuro 2012 | Ćwierćfinał - Niemcy : Polska

Wiemy już, że z pierwszej pary ćwierćfinałowej awansowała Dania. Drugi ćwierćfinał to taki nasz finał marzeń. A to dlatego, że spotykają się w nim ekipy Niemiec i Polski. Która drużyna przejdzie dalej?

Nie trzeba być wielkim specjalistą, by zorientować się, że obie drużyny dzieli przepaść. Trochę jak z prawdziwymi reprezentacjami piłkarskimi. Niemcy mają szybkość, doskonałą technikę i styl. A my? No cóż, próbujemy osiągnąć sukces najprostszymi środkami, a w odniesieniu sukcesu pomóc ma hart ducha i umiejętność gry na kiepskiej murawie.

Nie mamy wątpliwości, że wygrać polskiej ekipie będzie bardzo trudno. Jednak już nie takie rzeczy w życiu widzieliśmy. Czy po raz kolejny Dawid pokona Goliata? Czy niemiecki, motoryzacyjny majstersztyk będzie musiał uznać wyższość polskiej myśli technicznej? Po raz kolejny, wszystko w Waszych rękach. Głosowanie czas zacząć!

vs
Na awans do półfinału bardziej bardziej zasługuje ekipa z:
Niemiec (Porsche 911)
41%
16 głosów
Polski (Honker)
59%
23 głosów
Więcej o:
Komentarze (2)
MotoEuro 2012 | Ćwierćfinał - Niemcy : Polska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: żonkill

  Oceniono 1 raz 1

  wybieram Honkera - z prostej przyczyny. Na niego jeszcze jakoś uciułam, a na 911 nawet używane nie będzie mnie stać jeszcze ze 100 lat :)

  pozdr.

 • Gość: Grudge

  0

  Nigdy nie jeździłem ani jednym ani drugim.. ale mój szef ma 911, więc wybieram Honkera!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX