Co kobieta potrafi zrobić z samochodem w minutę? | Wideo

Kobieta i samochód to nie zawsze zgrana para. Jeszcze gorzej, gdy ta para chce zająć miejsce parkingowe

Obić samochód z prawie każdej strony w minutę to sztuka. Sztuka tym bardziej górnolotna, że miejscem zdarzenia jest parking. Zarejestrowana scena budzi respekt, bo komu przyszłoby do głowy, że w 60 sekund można zamienić samochód w kupę pogiętej blachy na powierzchni kilku metrów kwadratowych? Zobaczcie sami.

ZOBACZ TAKŻE:

Ile trzeba zapłacić za najczęściej kupowane auto w Polsce?

W Rosji można samochodem potrącić dom | Wideo

Pomyliła gaz z hamulcem. Zaparkowała Porsche w sklepie | Wideo

Więcej o:
Komentarze (133)
Co kobieta potrafi zrobić z samochodem w minutę? | Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jacek

  Oceniono 97 razy 63

  Film jest tendencyjny, przecież wiadomo, że kobiety jeżdżą lepiej. Może akurat nie te, które znamy, tylko te inne, statystyczne.

 • the_rapist

  Oceniono 77 razy 53

  Fascynujący u kobiet jest przebieg procesu decyzyjnego, od zaplanowania manewru, po jego wykonanie. Wygląda to mniej więcej tak: jest jakiś odcinek drogi do pokonania, kobieta planuje to zrobić w pewien sposób, po czym wykonuje szereg manewrów. Nie jest dla niej istotny fakt, że w tym czasie zmienia się sytuacja na drodze, ona raz podjętej decyzji nie zmienia, stąd np. zajeżdżanie drogi nie wynikające z chamstwa czy pospiechu (jak to często ma miejsce u mężczyzn) tylko z bezgranicznej bezmyslności. Albo inny kwiatek - jeśli pojechałeś za daleko to cofnij. Tę żelazną logikę kobiety stosują zawsze, wliczając w to np. cofanie w korku prosto w zderzak pojazdu jadącego z tyłu. O ile mężczyźni mają sporo za uszami (nadmierna prędkość, ułańska fantazja, jazda popijaku), to główną wadą kobiet za kierownicą jest skrajna bezmyślność i wynikająca z niej nieprzewidywalność.

 • okoni

  Oceniono 45 razy 41

  dokonała samosądu . sama poszła do kąta.

 • szyderczy_szyderca

  Oceniono 40 razy 38

  Ten film dowodzi tylko jednej tezy: nie każdy musi mieć prawo jazdy nawet jeśli zdał egzamin.

 • Gość: Gośććć

  Oceniono 43 razy 31

  A najlepsza ze wszystkiego jest ta maniera kobiet do jazdy z siedzeniem w pionie dosuniętym do samej kierownicy, tak że mało zębami nie zahaczają. Żeby zmienić bieg muszą sięgać do tyłu. Spróbuj zrobić jakiś gwałtowniejszy manewr w tej pozycji, nie mówiąc o wystrzeliwującej poduszce, która urwie takiej głowę i zmiażdży suchą klatkę w razie czego....

 • aleiz

  Oceniono 37 razy 31

  kobieta czy nie, jakos sie tak zrobilo na swiecie ze kazdy musi miec prawojazdy. Tak jak nie kazdy jest dobry z matmy, czy nie kazdy ma wyzsze, tak i nie wszyscy powinni dostawac prawko. ot co. niektorzy poprostu sie do tego nie nadaja.

 • poparzony

  Oceniono 35 razy 31

  Nie ma się z czego śmiać. To jest zagrożenie dla życia. Pomyślcie jak ona jeździ po jezdni?
  Skóra cierpnie.
  Mi taka blondynka zajechała drogę w czasie mżawki - wepchnęła się pół metra przed moim motocyklem i zaczęła zwalniać. Horror w biały dzień. Myślałem że taxiasz obok dostanie apopleksji na ten widok.
  Już nigdy więcej nie będę jechał grzecznie. Zakaz skrętu w lewo dla blondynek. (dla tej z filmu też!!!)

 • eaglegolf66

  Oceniono 30 razy 22

  Ale jaja, czy to się zdarzyło naprawdę, czy to tylko takie wkręcanie? Dawno się tak nie uśmiałam - tak przy okazji, jestem kobietą więc panowie bądźcie wyrozumiali dla mnie i nie komentujcie mojego posta. To bardzo zły/a kierowca był/a

 • rootkit126

  Oceniono 28 razy 20

  Wszystko zaczęło się od niewłaściwego ruszenia z miejsca. Kobiety niestety w większości przypadków tego nie potrafią. Duszą na maksa gaz, a potem nagle odpuszczają sprzęgło. Kończy się nagłym wystartowaniem, a przy skręconych kołach wylądowaniem na bandzie, bo szybkie odkręcenie kierownicy to nie jest kobieca domena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX