Najszybsza taksówka w Polsce

To najprawdopodobniej najszybsza i najbardziej ekskluzywna taksówka w naszym kraju. Wrocławski taksówkarz wozi nią głównie zamożnych klientów, bo biedniejsi sądzą, że koszt kursu będzie równy ich miesięcznemu wynagrodzeniu. Tymczasem taryfikator jest taki sam jak w innych taksówkach
Najszybsza taksówka w Polsce Wrocławski taksówkarz zachęca klientów, którym zależy na czasie Maserati Quatroporte o mocy 400 KM, to prawdopodobnie najbardziej ekskluzywna taksówka w kraju. Wrocławski taksówkarz zachęca klientów, którym zależy na czasie Maserati Quatroporte to najprawdopodobniej najszybsza i najbardziej ekskluzywna taksówka w naszym kraju. Wrocławski taksówkarz wozi nią głównie zamożnych klientów, bo biedniejsi sądzą, że koszt kursu będzie równy ich miesięcznemu wynagrodzeniu. Tymczasem taryfikator jest taki sam jak w innych taksówkach Taksówkarz zachęca do korzystania z jego usług tych klientów, którym zależy na czasie. I nie ma co się dziwić. W końcu jego wyjątkowa taksówka dysponuje 4.2-litrowym sercem o mocy 400 KM, które wydaje z siebie niskotonowe pomruki dzięki ośmiu cylindrom tworzącym wspólnie literę V. Jednostka "kręci się" maksymalnie do 451 Nm i katapultuje niespełna dwutonowe Maserati do pierwszej setki w 5,2 sekundy. Oprócz szybkiego osiągnięcia celu Quattroporte zapewni niesamowity komfort podróżowania. Czerwona skóra, drewno i trójząb na kierownicy, który poprawia nastrój nie tylko kierowcy, ale i pasażerów. O bagaż również nie trzeba się martwić, bo 450-litrowy kufer pomieści nawet największą walizkę. Taksówkarz narzeka jedynie na zużycie paliwa, które w mieście oscyluje w granicach 20-25 litrów na 100 km. Czego się jednak nie robi dla klientów?
Maserati GranCabrio Sport
Maserati GranCabrio Sport | Galeria

Taksówkarz zachęca do korzystania z jego usług tych klientów, którym zależy na czasie. I nie ma co się dziwić. W końcu jego wyjątkowa taksówka dysponuje 4.2-litrowym sercem o mocy 400 KM, które wydaje z siebie niskotonowe pomruki dzięki ośmiu cylindrom tworzącym wspólnie literę V. Jednostka "kręci się" maksymalnie do 451 Nm i katapultuje niespełna dwutonowe Maserati do pierwszej setki w 5,2 sekundy.

Oprócz szybkiego osiągnięcia celu Quattroporte zapewni niesamowity komfort podróżowania. Czerwona skóra, drewno i trójząb na kierownicy, który poprawia nastrój nie tylko kierowcy, ale i pasażerów. A i o bagaż nie trzeba się martwić, bo 450-litrowy kufer pomieści nawet największą walizkę. Taksówkarz narzeka tylko na zużycie paliwa, które w mieście oscyluje w granicach 20-25 litrów na 100 km. Czego się jednak nie robi dla klientów?

ZOBACZ TAKŻE:

Maserati Quattroporte za nieco ponad 100 tys. zł

Maserati GranTurismo po niemieckim tuningu

Maserati z oszukanym dźwiękiem silnika

Więcej o:
Komentarze (49)
Najszybsza taksówka w Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maxgazeta.pl

  Oceniono 74 razy 68

  Ech dzieci dzieci,przeciez wszyscy we Wroclawiu wiedza ze to forma prania kasy.Wlasciciel zarabia pieniadze na czym innym niz wozenie klientow ale trzeba je jakos zalegalizowac a taryfa jest do tego idealna.

 • tegrys

  Oceniono 34 razy 34

  Znam go. Facet jest bogaty z domu. Ma kaprys bycia taksówkarzem i poszpanować. Opowiada bajki o tym jak to on w cztery godziny dojeżdża z Wrocławia do Wiednia. Był chyba z miesiąc temu o nim artykuł w "Gazecie Wrocławskiej" i za nią inne publikatory onanizują się tanią sensacją. Taksówkarz Wrocławski

 • y.y

  Oceniono 29 razy 27

  Tekst z cyklu "Zobaczyłem materiał w TVN, poczekałem trochę, aby nie wszyscy już pamiętali, a później zgapiłem temat". Żenada.

 • papigo

  Oceniono 31 razy 25

  na polskie drogi najlepsze sa ilazy, zily lub traktor.

 • smrodek71

  Oceniono 28 razy 24

  coś tu śmierdzi z tym spalaniem, nie ma taksówkarza co by wlał tyle wachy i wyszedłby na swoje.......
  sam jeździłem w tzw przewozie osób i miałem samochód co spalał ok 7-8 w mieście i powiem szczerze,że dojazdy do klienta to min drugie tyle jeżdżenia albo nawet z 3 x
  więc Pan na bank nie zarabia na tej "taksówce"

  ale może ma takie hobby...

 • johnny-kalesony

  Oceniono 25 razy 23

  Chyba jeden z niewielu naprawdę ładnych samochodów produkowanych obecnie. Wyrazista, trójbryłowa sylwetka, długa maska (zapewne widoczna zza siedzenia kierowcy), zdecydowane kształty, z przodu - wyrazista atrapa chłodnicy i reflektory - wspaniale odmienne od tej debilnej mody na "skośne oczy" zachodzące na maskę.
  Piękny wóz!

 • sunim

  Oceniono 25 razy 19

  No, a jutro będzie o tym, że kierowcy przepisów nie szanują. Załgane chooje.

 • p406_737u

  Oceniono 23 razy 17

  Nie rozumiem tytułu: km = kilometr. Czy przypadkiem autorowi nie chodziło o moc? Koń mechaniczny = KM. W szkołę się rzucało kamieniami?

 • Gość: KOKO

  Oceniono 15 razy 15

  Do autora.
  Musi Pan przeredagować artykuł, ponieważ są w nim nieścisłości odnośnie układu V i kręcenia się silnika do 451 Nm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX