Auto na Euro

Flaga za szybą, flagi na lusterkach itd. itp. Do Euro 2012 coraz bliżej i na ulicach widać coraz więcej samochodów przyozdobionych w różne gadżety

Walter z Niemiec pokazał kolegom z gazety codziennej Bild jak można przyozdobić auto na euro. Widać, że jest dumny z efektu swojej pracy. A co tam, jak iść to na całość!

62 latek zrobił z swojego Peugeota prawdziwą choinkę, jednak i na naszych drogach, co niektórych dopada gorączka obwieszania gadżetami samochodu na Euro 2012. Flaga za szybą to chyba najczęściej spotykany gadżet.

Coraz bardziej modniejsze stają się biało-czerwone nakładki z orzełkiem lub bez na lusterka. Rozmiar jest uniwersalny, przynajmniej jeśli chodzi o samochody osobowe. Póki co nie udało na m się znaleźć takich większych, które nadawałyby się na vany czy nawet lustra ciężarówek.

Na tym jednak nie koniec. Producenci asortymentów popuścili wodze fantazji jeszcze bardziej i oferują flagi na maski samochodów. Wszystko pięknie i ładnie do momentu kiedy chociaż nasi wyjdą z grupy...

A Wy co uważacie? Fajne jest takie przyozdabianie aut na Euro czy nie? Jeśli macie zdjęcia swoich samochodów odpowiednio przygotowanych na Euro 2012 to przysyłajcie je do nas...

A na koniec jeszcze jeden przykład z Niemiec:

Więcej o:
Komentarze (64)
Auto na Euro
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: elo

  Oceniono 44 razy 32

  Jakie to jest żałosne. I poziom dyskusji, i "argumentów" obu stron. Po pierwsze - sposób manifestacji patriotyzmu za Oceanem jest zupełnie inny niż w Polsce i w ogóle w Europie. Polacy w ogóle nie rozumieją, co znaczy patriotyzm. Patriotyzmem nie jest doprowadzanie do wojny i wzięcie w niej udziału (jedna partia tak to chyba rozumie). Nie jest nim też obwieszanie się flagami i ograniczanie się wyłącznie do tego. Co z tego, że mam godło wytatuowane na czole, skoro niszczę mienie państwowe, kombinuję, żeby nie płacić podatków, śmiecę, za granicą zachowuję się jak prostak i potwierdzam obcokrajowców w stereotypie, że Polak to złodziej i pijak? To tak o patriotyzmie.
  Co do flag - flagi (z godłem, jak ktoś zauważył, używa się za granicą) to mnie ta "tradycja" nie przeszkadza. Buduje specyficzną atmosferę, a przecież nikt nie każe na siłę ładować flagi na dach. Mnie to nie przeszkadza, ale sam flagi na samochodzie nie wożę. Tylko proszę - niech ci, którzy przyozdabiają swoje auta barwami narodowymi, nie zwą się - wyłącznie z tego powodu - patriotami.

 • agra1

  Oceniono 41 razy 31

  Szkoda tylko ze większość z tych flag to jakieś dziwolągi produkcji własnej, a nie prawidłowa flaga. polska jest biało-czerwona BEZ ORŁA. i bez napisów.
  Orzeł możę sie pojawić na fladze tyko w przypadku placówek dyplomatycznych, portów i jednostek pływających.

  Ciekawe, kiedy ci "patrioci" od siedmiu boleści sie tego nauczą....

 • Gość: Azik

  Oceniono 27 razy 21

  A wszystkie flagi Made in China. Patriotyzm jak talala.

 • Gość: elo

  Oceniono 24 razy 20

  No i większość z patriotów nie jest świadoma, że flaga z godłem służy konsulatom, samolotom i statkom za banderę, czyli generalnie oznacza Polskę poza granicami terytorialnymi.

 • Gość: mag

  Oceniono 26 razy 18

  Jak zwykle przewaga malkontentów i narzekaczy. Współczuję szukania problemów gdzie ich nie ma. Musicie być bardzo nieszczęśliwi w życiu.

 • remo29

  Oceniono 39 razy 15

  Definicja wieśniactwa po obu stronach Odry widać podobna.
  --
  parada karzełków

 • bruna5

  Oceniono 19 razy 13

  Flaga przyczepiona do szyby samochodowej i już jestem Trendy Boy :))))))))))))))

 • infrared

  Oceniono 14 razy 12

  Flagi przy autach powinny być na czterometrowych pikach opuszczanych przed atakiem na wrogie auta lub pieszych. Obowiązkowe skrzydła husarskie budzące jak wiadomo przerażenie swoim szumem. Z tyłu pawie piórko i tak przygotowani mamy mistrzostwo w kieszeni.

 • gabor87

  Oceniono 34 razy 12

  Wiocha... i jeszcze te wariacje na temat polskiej flagi... Mamy jedną flagę - biało czerwoną. Nie biało-czerwoną z godłem, nie biało różową, nie biało czerwoną we wzorek piłki nożnej, nie biało-czerwoną z napisem tyskie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX