Alfa Romeo po turecku

Ugur Sahin Design zaprojektowało koncepcyjną Alfę Romeo 12C GTS. Turecka interpretacja włoskiego stylu robi wrażenie
Alfa Romeo po turecku Turecka interpretacja włoskiego stylu. Ugur Sahin Design zaprojektowało koncepcyjną Alfę Romeo 12C GTS. Samochód prawie niczym nie przypomina obecnych na rynku aut włoskiej marki. Ugur Sahin Design zaprojektowało koncepcyjną Alfę Romeo 12C GTS. Turecka interpretacja włoskiego stylu robi wrażenie. Oczywiście stylistyka projektu jest dyskusyjna. Jak to u Alfy - albo ją pokochasz, albo znienawidzisz. Samochód prawie niczym nie przypomina obecnych na rynku aut włoskiej marki. Z jednym wyjątkiem - charakterystyczny grill wciąż dumnie prezentuje logo Alfy Romeo. Nie wiadomo jeszcze nic na temat napędu auta, bo 12C GTS Concept to na razie jedynie wirtualna wizja supersportowej Alfy Romeo. Szkoda.
Pininfarina 2uettottanta
Będzie wspólny roadster Mazdy i Fiata

Oczywiście stylistyka projektu jest dyskusyjna. Jak to u Alfy - albo ją pokochasz, albo znienawidzisz. Samochód prawie niczym nie przypomina obecnych na rynku aut włoskiej marki. Z jednym wyjątkiem - charakterystyczny grill wciąż dumnie prezentuje logo Alfy Romeo. Gdyby Batman szukał czerwonego samochodu, 12C GTS Concept byłoby dla niego idealne.

Wygląd jaki jest, każdy widzi, dlatego nie będziemy się na jego temat rozpisywać. Nie możemy się również rozwodzić na temat napędu auta, bo 12C GTS Concept to na razie jedynie wirtualna wizja supersportowej Alfy Romeo. Szkoda.

Zapraszamy do galerii zdjęć tureckiego konceptu: 12C GTS Concept.

ZOBACZ TAKŻE:

Masz 5 tys. zł i chcesz kupić Alfę Romeo? Nie ma problemu!

Zbadaliśmy DNA Giulietty. Ta Alfa pochodzi z...

Oto plany Alfy Romeo

Więcej o:
Komentarze (13)
Alfa Romeo po turecku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fan Pięknych Aut

  Oceniono 7 razy 7

  Fantastyczny koncept. Alfa - ta marka ma potencjał! Oby nigdy nie trafiła w ręce VW bo będzie wyglądać jak but ortopedyczny (czytaj pozostałe marki VW)

 • Gość: szym

  Oceniono 14 razy 6

  Miom zdaniem przekombinowane. Alfa romeo ma swój styl, czystość formy. I zachowawczość. Jedna doskonała linia zamiast 100 w różnych miejscach. W tym projekcie jest, moim zdaniem, za dużo wodotrysków. Tu wstawimy trójkącik, tam kółeczko i jakoś zakryjemy nieproporconalne nadozie.

 • Gość: Obserwator

  0

  Biorę w ciemno, a mogła by tak wyglądać nasza syrenka. To wstyd że Polska nie ma swojej samochodowej marki.

 • Gość: ?

  0

  Alfa Romeo Scighera się przypomina.

 • Gość: Veyron

  0

  O cholera! Ciekawe!

 • szerman

  Oceniono 5 razy -1

  to jest słaby koncept. Nijak się ma do stylu Alfy. Kiepskie lampy tylne - przód jeszcze z innej bajki, ale nie jest to bajka za fajna:)

 • Gość: trolololo

  Oceniono 6 razy -2

  Do razu widać że turecka:P
  http://www.clixsense.com/?3431367

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX