SsangYong Rexton w czwartej odsłonie

SsangYong Rexton po raz kolejny został dostosowany do obowiązujących trendów stylistycznych. Nowy model zadebiutuje u nas we wrześniu w cenie od 169 tys. zł
SsangYong Rexton SsangYong Rexton został dostosowany do obowiązujących trendów stylistycznych SsangYong Rexton po raz kolejny został dostosowany do obowiązujących trendów stylistycznych. Nowy model zadebiutuje u nas we wrześniu w cenie od 169 tys. zł SsangYong Rexton po raz kolejny został dostosowany do obowiązujących trendów stylistycznych. Nowy model zadebiutuje w Polsce we wrześniu w cenie od 169 tys. zł. SsangYong Rexton pojawił się na rynku w 2001 roku i od tej pory ewoluuje. Jego konstrukcja oparta jest na ramie nośnej, dzięki czemu autem można zapuścić się w ciężki teren. Początkowo do napędu służyły silniki na licencji Mercedesa. Od debiutu Rexton przechodził już dwie modyfikacje. Teraz przyszła pora na czwarte wcielenie. Nowy Rexton ma zmieniony wygląd przedniej i tylnej części nadwozia oraz nowe wnętrze. Z przodu dostrzec można nowe przednie reflektory w technologii LED, nowy grill i zupełnie nowy zderzak nawiązujący do stylistyki nowego Korando i Actyon Sports. Z tyłu zauważyć można zintegrowane lampy w technologii LED oraz charakterystyczną linię tylnej klapy. Liftingowi zostało poddane również wnętrze Rextona, które zobaczymy dopiero pod koniec maja, kiedy to będzie miała miejsce oficjalna premiera tego modelu. Pod maską pracuje turbodiesel 2.7 o mocy 179 KM. Poprzez automatyczną skrzynię biegów przekazuje on moc na obie osie Rextona. Cena jedynego dostępnego modelu XVT Sapphire wynosi 169 tys. zł. Rexton jest "wszystkomający", na liście wyposażenia dodatkowego są tylko dwie pozycje: szyberdach sterowany elektrycznie i lakier metalik.
SsangYong Korando z nowym silnikiem

SsangYong Rexton pojawił się na rynku w 2001 roku i od tej pory ewoluuje. Jego konstrukcja oparta jest na ramie nośnej, dzięki czemu autem można zapuścić się w ciężki teren. Początkowo do napędu służyły silniki na licencji Mercedesa. Od debiutu Rexton przechodził już dwie modyfikacje. Teraz przyszła pora na czwarte wcielenie.

Nowy Rexton ma zmieniony wygląd przedniej i tylnej części nadwozia oraz nowe wnętrze. Z przodu dostrzec można nowe przednie reflektory w technologii LED, nowy grill i zupełnie nowy zderzak nawiązujący do stylistyki nowego Korando i Actyon Sports. Z tyłu zauważyć można zintegrowane lampy w technologii LED oraz charakterystyczną linię tylnej klapy. Liftingowi zostało poddane również wnętrze Rextona, które zobaczymy dopiero pod koniec maja, kiedy to będzie miała miejsce oficjalna premiera tego modelu.

Pod maską pracuje turbodiesel 2.7 o mocy 179 KM. Poprzez automatyczną skrzynię biegów przekazuje on moc na obie osie Rextona. Cena jedynego dostępnego modelu XVT Sapphire wynosi 169 tys. zł. Rexton jest "wszystkomający", na liście wyposażenia dodatkowego są tylko dwie pozycje: szyberdach sterowany elektrycznie i lakier metalik.

SsangYong Rexton 2012

W Polsce nowy Rexton dostępny będzie we wrześniu.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

SsangYong XIV-2 Concept

SsangYong XIV-1 Concept

SsangYong - ogłoszenia

Więcej o: