Volkswagen Passat Alltrack od 111 690 zł

W polskich salonach można już zamawiać specjalną wersję Passata - Alltrack. Za najtańszy wariant auta trzeba zapłacić 111 690 zł
Znamy cenę VW Passata Alltrack W polskich salonach można już zamawiać specjalną wersję Passata - Alltrack W polskich salonach można już zamawiać specjalną wersję Passata - Alltrack. Za najtańszy wariant auta trzeba zapłacić 111 690 zł Za najtańszy wariant auta trzeba zapłacić 111 690 zł. Z zewnątrz auto można rozpoznać m.in. po zwiększonym (o 30 mm) prześwicie, ochronnych listwach na błotnikach i zderzakach, aluminiowych nakładkach na progi, 17-calowych obręczach kół ze stopów aluminium, ozdobnych listwach wokół okien, relingach a także zwyczajowych emblematach mówiących o tym, że to kombi w teren zapuścić się nie boi. Wersja Alltrack to również bogatsze wyposażenie seryjne. W "przełajowym" Passacie można na przykład znaleźć system "Off-road Driving Programme". Po wciśnięciu guzika umieszczonego na konsoli centralnej, specjalnie zaprogramowane nastawy ABS, ESP, skrzyni biegów (DSG) i systemu Hill Descent Control (ograniczającego prędkość przy zjeżdżaniu ze wzniesienia) ułatwią wydostanie się z terenowych tarapatów. Na liście wyposażenia seryjnego jest również sześć poduszek powietrznych, światła do jazdy dziennej, ESP oraz system rozpoznający zmęczenie kierowcy, wskaźnik ciśnienia w oponach oraz system stabilizacji przyczepy z funkcją podpowiedzi ruchem kierownicy. Z opcji dodatkowych wymienić można natomiast przesuwną podłogę w bagażniku, chowany hak holowniczy, panoramiczny dach (o powierzchni trzy razy większej niż w zwykłym Passacie) czy wentylowane przednie siedzenia z ogrzewaniem i funkcją masażu (fotel kierowcy). Co ciekawe, nie wszystkie wersje przełajowego Passata wyposażone są w napęd 4x4. W podstawowej, ze 160-konnym, benzynowym 1.8 TSI pod maską, cała moc trafia na koła przednie. System 4MOTION dostępny jest jako standard w wersjach mocniejszych (2.0 TSI 210 KM i 2.0 TDI 170 KM) oraz jako opcja odmianie ze słabszym turbodieslem (2.0 140 KM). Mocniejsze silniki występują w tandemie z sześciostopniową, dwusprzęgłową skrzynia DSG, słabsze - sześciobiegową przekładnią ręczną.

Z zewnątrz auto można rozpoznać, m.in. po zwiększonym (o 30 mm) prześwicie, ochronnych listwach na błotnikach i zderzakach, aluminiowych nakładkach na progi, 17-calowych obręczach kół ze stopów aluminium, ozdobnych listwach wokół okien, relingach a także zwyczajowych emblematach mówiących o tym, że to kombi w teren zapuścić się nie boi.


W Polsce ich nie kupisz, a szkoda...

Wersja Alltrack to również bogatsze wyposażenie seryjne. W "przełajowym" Passacie można na przykład znaleźć system "Off-road Driving Programme". Po wciśnięciu guzika umieszczonego na konsoli centralnej, specjalnie zaprogramowane nastawy ABS, ESP, skrzyni biegów (DSG) i systemu Hill Descent Control (ograniczającego prędkość przy zjeżdżaniu ze wzniesienia) ułatwią wydostanie się z terenowych tarapatów.

Na liście wyposażenia seryjnego jest również sześć poduszek powietrznych, światła do jazdy dziennej, ESP oraz system rozpoznający zmęczenie kierowcy, wskaźnik ciśnienia w oponach oraz system stabilizacji przyczepy z funkcją podpowiedzi ruchem kierownicy. Z opcji dodatkowych wymienić można natomiast przesuwną podłogę w bagażniku, chowany hak holowniczy, panoramiczny dach (o powierzchni trzy razy większej niż w zwykłym Passacie) czy wentylowane przednie siedzenia z ogrzewaniem i funkcją masażu (fotel kierowcy).

Co ciekawe, nie wszystkie wersje przełajowego Passata wyposażone są w napęd 4x4. W podstawowej, ze 160-konnym, benzynowym 1.8 TSI pod maską, cała moc trafia na koła przednie. System 4MOTION dostępny jest jako standard w wersjach mocniejszych (2.0 TSI 210 KM i 2.0 TDI 170 KM) oraz jako opcja odmianie ze słabszym turbodieslem (2.0 140 KM). Mocniejsze silniki występują w tandemie z sześciostopniową, dwusprzęgłową skrzynia DSG, słabsze - sześciobiegową przekładnią ręczną.

Poniżej znajdziecie cennik "przełajowego" Passata.

Wersja Silnik Skrzynia Cena
Volkswagen Alltrack  
1.8 TSI (160 KM) M6 111 690 zł
Volkswagen Alltrack 4Motion  
2.0 TSI (210 KM) DSG6 142 790 zł
Volkswagen Alltrack  
2.0 TDI (140 KM) M6 121 390 zł
Volkswagen Alltrack 4Motion  
2.0 TDI (140 KM) M6 130 390 zł
Volkswagen Alltrack 4Motion 2.0 TDI (170 KM) DSG6 145 190 zł

 

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen przegrywa z Suzuki

Volkswagen szykuje nowe "coupe" na bazie Jetty

Volkswagen Polo - ogłoszenia

Volkswagen Alltrack 4Motion 2.0 TDI (170 KM)
Więcej o: