Aventador Spyder? Czy to możliwe?

Oficjalna premiera flagowego modelu Lamborghini - Aventadora w wersji Spyder, zapowiedziana jest na marzec. Jednak już teraz posiadacze nieco grubszego portfela mogą zamówić ten model na niemieckim portalu aukcyjnym
Aventador Spyder? Premiera Aventadora w wersji Spyder Lamborghini, zapowiedziana jest na marzec. Oficjalna premiera modelu Lamborghini - Aventadora w wersji Spyder, zapowiedziana jest na marzec. Już teraz można go zamówić na niemieckim portalu aukcyjnym. Oficjalna premiera flagowego modelu Lamborghini - Aventadora w wersji Spyder, zapowiedziana jest na marzec. Jednak już teraz posiadacze nieco grubszego portfela mogą zamówić ten model na niemieckim portalu aukcyjnym. Cena za "nieistniejące" oficjalnie Lambo to 1 427 014 złotych plus 12 200 złotych za dostawę pod drzwi. Najciekawsze w aukcji jest to, że sprzedający zamieścił zdjęcie. Prawdopodobnie jest to komputerowa wizualizacja, ale pokazuje, jak może wyglądać wersja produkcyjna sportowego auta. Licytacja może być niepowtarzalną szansą na posiadanie tego supersamochodu przed innymi. Dostawa? W dziewięć miesięcy od złożenia zamówienia. Dla porównania, na Aventadora w zamkniętym nadwoziu trzeba czekać... dwa lata. Czy jest to kontrolowany przeciek z włoskiej fabryki, a może próba wyłudzenia pieniędzy od nieuważnych bogaczy?

Lamborghini Gallardo LP 570-4 Super Trofeo Stradale

Cena za "nieistniejące" oficjalnie Lambo to 1 427 014 złotych plus 12 200złotych za dostawę pod drzwi. Najciekawsze w aukcji jest to, że sprzedający zamieścił zdjęcie. Prawdopodobnie jest to komputerowa wizualizacja, ale pokazuje jak może wyglądać wersja produkcyjna sportowego auta.

Licytacja może być niepowtarzalną szansą na posiadanie tego supersamochodu przed innymi. Dostawa? W dziewięć miesięcy od złożenia zamówienia. Dla porównania, na Aventadora w zamkniętym nadwoziu trzeba czekać... dwa lata.

Czy jest to kontrolowany przeciek z włoskiej fabryki, a może próba wyłudzenia pieniędzy od nieuważnych bogaczy? Tego nie wiemy. Jeśli zdecydujecie się na zakup, dajcie nam znać.

Michał Dek

ZOBACZ TAKŻE:

Lamborghini Aventador LP700-4

Przyszłość Lamborghini

Lamborghini Murcielago - ogłoszenia

Więcej o: