Subaru XV | Wielka galeria

Do salonów Subaru wjedzie niedługo nowy kompaktowy crossover. Chcąc zachęcić klientów do odwiedzin, producent udostępnił w sieci nową galerię modelu

Zbudowano go na bazie Imprezy, ale w informacji prasowej producent najbardziej chwalił go za wysoki komfort podróżowania, dużo praktycznych schowków, luksusowe wykończenie i przyjazne środowisku silniki. Dla przypomnienia: japoński crossover mierzy 445 cm długości, 178 cm szerokości, 157 cm wysokości i może pochwalić się prześwitem wynoszącym 22 cm. Nieznacznie wzrósł także rozstaw osi. Wszystko po to, by móc zaoferować pasażerom możliwie przestronne wnętrze.

I rzeczywiście, na brak miejsca nie można w XV narzekać. Pozycja za kierownica jest dobra, nowe fotele są wygodne. Jedynie szeroki tunel środkowy sprawia, że prawa noga cały czas opiera się tapicerkę. Materiały wykończeniowe są twarde, a jakość montażu znana z innych modeli Subaru (więcej w: Subaru XV - pierwsze wrażenia).

Zdajemy sobie sprawę, że nadwozie kompaktowego crossovera - z ostrymi przetłoczeniami i przysadzistym "zadkiem" - nie każdemu przypadnie gustu. W wyrobieniu sobie własnego zdania, pomoże wizyta w nowej galerii Subaru XV.

ZOBACZ TAKŻE:

Subaru XV - oficjalne ceny

Subaru Forester 2.0 D | Za kierownicą

Subaru Impreza - ogłoszenia

Więcej o: